1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מפוח לא מצליח להוריד טמפרטורה..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י nibiru, ‏14/12/13.

1. nibiru

nibiru חבר חדש

לייקים:
    0
    נתחיל בנתונים: אוהל גידול 0.6*0.6*1.7 = 0.612 קוב.
    מנורת HPS 250w.
    מפוח: 160 מק"ש, מה שאומר שתיאורטית האויר מוחלף 261 פעמים בשעה, הרבה מעבר ל-30 שקראתי שמומלץ לניטרול ריחות.
    מאוורר קליפס לסירקולציה בתוך האוהל, אין ונטה שמכניסה אויר מבחוץ.

מכיוון שחשוב לי מאוד שיהיה שקט קניתי את המפוח הכי "חלש" שמצאתי כי שוב לפי הנתונים הוא אמור לתת לי מעל ומעבר.
    העניין הוא שהטמפרטורה עדין עולה כשהאוהל סגור והמפוח דולק.. לסביבות 29 מעלות. בלי המפוח זה 31.
    ניסיתי לשים את היניקה גם בחלק העליון של האוהל וגם בצמוד למנורה (לא קול טיוב) וזה לא משנה כ"כ.

יש לציין שלא מחובר עדין פחם למפוח, ואני חושש שעם ההתנגדות של הפחם זה יהיה כבר ממש גרוע.

עוד שאלה, עדין יש רעש משמעותי של אויר שיוצא מהצינור (לא רעש של המנוע של המפוח). האם כדאי להשקיע בשרשור המבודד? זה באמת יצליח להקטין את רעש האויר היוצא?

תודה רבה!

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אני לא מבין מה הבעיה... 29 מעלות זה אידאלי לצמח לא יכול להיות יותר טוב!
    הפילטר לא עושה הבדל כאשר הוא מחובר, ואתה יכול לשים אותו רק לקראת סוף ההפרחה כאשר הריח ממש חזק.
    וכן עדיף לקנות שרשור שתוכל להוציא את האוויר לכיוון שאתה רוצה. חוץ מזה זה ממש זול (לא יכול להיות מעל 60 שקל ל5 מטר).

בהצלחה!

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אתה תמיד יכול להוסיף חור נוסף לאוורור.
    כדי שלא יכנס אור אתה מחבר עליו צינור עם זווית של 90 מעלות.
    29 מעלות זה לא כזה אידיאלי.. עדיף לשמור על הצמח בסביבות ה25 מעלות.

4. nibiru

nibiru חבר חדש

לייקים:
    0
    לא הבהרתי את עצמי כמו שצריך. אני כרגע משתמש בשרשור הרגיל שבאמת הוריד את הרעש של המנוע בצורה משמעותית. עדיין יש רעש משמעותי של אוויר שיוצא מהשרשור בתקרה והשאלה אם השרשור המבודד יכול להקטין את זה. ד"א לגבי עלויות בהידרושופ מוכרים את זה רק כחבילה של 10מ, לא בפחות ובעלות של 260. במקומות אחרים ראיתי סביב 25 ש"ח למטר.

לגבי הטמפרטורה, לפי מה שקראתי מומלץ 20-25.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מסכים עם הבורח.
    טמפרטורה של 30 מעלות הינה אופטימלית.

6. nibiru

nibiru חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי, ואם נניח לרגע את הטמפרטורה האופטימלית בצד, האם הגיוני שהמפוח כמעט ולא משפיע על הטמפרטורה כשהוא דולק? אני חושב גם על ימי הקיץ החמים שיגיעו. התוצאה שאני מקבל היא הגיונית ביחס לתנאים אצלי או שיכול להיות שהמפוח לא בסדר?

7. nibiru

nibiru חבר חדש

לייקים:
    0
    אז מה חברה, זה הגיוני מה שקורה אצלי בנוגע למפוח והטמפרטורה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!