1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משהו שמעצבן אותי.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bong, ‏24/12/13.

1. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    זה מעשנים מושפעים, היום נתקלתי , באחד משחק אותה מינמום עולם תחתון, הוא התחיל להגיד לי שאם אני רוצה להתארגן שאני יביא לו כסף ויקנה לי משהו טוב, וואלה אם תרצה אני יביא לך משהו ואני יקח אחוזים יפה "כיאלו או רוצה שאני ישלם לו לו על זה שהוא מארגן אותי מבן אדם".מה קרה אם הצביעות?? , תארגן אותי בלי לבקש כלום, ותקבל חתיכה 0.0 זה משהו ברור, רק בן אדם מנייאק לא יזרוק לך משהו, בלי שתבקש.
    לא ריציתי להתארגן, סתם שיחה אם אחד שעובד איתי . והוא מספר לי שעה גם על כמה הוא גיבור. (הייתי יותר מדיי עייף ומסטול שלהשתיק אותו נראה לי משימה מאוד קשה בהפסקה)

או החרטטנים המושפעים מישהו שעישנתי איתו גוינט בתכנת רכבת (לפני חצי שנה בערך),בן אדם מציאה לך חצי גוינט, אתה תיקח נראה לי? , אומר לי אם משהו יעבוד אלי ב0.1 אני ידקור לו תאמא, שתכלאס אני חותך את הזין, שאם יש לו כיוון אחד לירק נגיד והוא באיכות טובה בלי זרעים, גם אם יעבדו אליו בגרם הוא יחזור לקנות (הבן אדם הזה ספציפית), וגם אם יש לו 100 כיוונים הוא יעדיף לדפוק לו לק בתחת, מאשר לנסות לדקור לו תאמא. 0.0

אני ממליץ לכולם פשוט להתרחק מהם, פשוט תעלמו ממטומטמים כאלה, אל תייחסו אל תשאלו הרבה שאלות, ואל תאמינו לכל מעשן, שנתפס ונילקח לתחנה שחושב שפתאום ניהיה איזה בורסלי והוא יכול לזיין תעולם.

אנחנו כמעשנים אנחנו צריכים להגדיר את עצמו כאנשים אכותיים ,רב המעשנים יש להם שכל ולב מפה עד מחר, בן אדם מנאייק או שחושב טיפשי כמעט לא יהנה מגראס הוא יהנה מאלכוהול,אני מאמין שעל פי אשיות של בן אדם אפשר גם לדעת בערך איזה סוג סם הוא יעדיף לקחת . (אבל לצערנו בכל אכלוסייה יש תקומץ שפשוט מוציא לה שם רע.)

גם אם זה במחיר שלא לעשן (או שמור רק קשר אם הדלרים השפעת ,כמו שאני עושה.) , מצא לך אנשים מעשנים אכותיים,

ולא הבררה של הפעת (הרבה יותר קל למצוא אכותיים אם אתה רוצה, אם לא תמיד תמצא את החרא ,

בני אדם יכולים להיות כמו זבובים שנמשכים לחרא ולא רק זה, הם יכולים גם לחשוב, שכל העולם זה חרא אחד גדול.

סביבת חברים זה בועה,תצא ממנה ותגלה העולמות שלא ידעת שבחיים לא ראייתי, ותפיסת עולם שלך תשתנה מקצה לקצה ,כל עד אתה בסביבת חברים שלילית,לאא קשר חוקי לא

חוקי,יש קבוצות חברים שעושים הכל חוקי, ומאוד לא כדי להסתובב איתם!!! והפוך יש כאלה שעושים אותם עברניים חסרי מצפון בעל כורחם, גם אדם שגונב בשביל אוכל לילדים, או פוגע במי שפגע במשפחתו והחברים שלו, לא מגיע לו פנים של מפלצת!!!

או אדם שפגו במשפחתו מינית ,והוא הולך לתת לבן אדם שעשה את זה ,את מה שמגיע לו ,

אם תקפו לך מנית תילדים תארגן לבן אדם הזה כדור בראש ולא באגף שיקומי פדופיליהלאנד ועד במחיר של עבודות שירות (אם זה לא אונס)
    לפעמים, אם מישהו יפגע במישהו במשפחה מנית , הוא לא ילך על הרגליים יותר (בדוק) ,

אני לא יהרוג אותו אני לא יתן לו את היכולת ללכת יותר, ושיכנס ככה לכלא. וכולם יתסכלו אליו כנה פדופיל, אם חריטה על המצח , "אני פדופיל מנאייק"

, ועל דבר כזה בחוק אני אמור לקבל צל"ש ולא כלא (על דבר כזה אני יאוכל מינמום 8-15 שנים) ,
    אפילו את היכולת ליתאבד גרמתי לו לאבד ,בכלא נכה 100% לא יוכל להתאבד,אם זה קרה, אז נציין את זה במשפט אולי ירחמו , הריי עזרתי לרשע.

אבל אם אני במקרה אנסתי מישהי והרסתי לה הרבה זמן מהחיים, או כל חייה יכול להפוך למלחמת הישרדות לא לזכור.
    אני יקבל 5 במסגרת עסקת טעיון אם אני מודה, (סיכוי קלוש לשליש,תודה לאל לפחות זה) ,
    או אפילו שנה ומשהו מעצר בית, תהליך שיקומי ארוך ו1-2 שנתיים אם ניקוי שליש (זה אם אתה אנס עשיר אני לא) ,

אני אומר את זה, כי פאקינג אל תבססו את החיים שלכם ונקודת מבט שלכם, על חוקי לא חוקי, תסתכלו על דברים אם הם יכול לגרום לי טוב, בלי לאכול תמצפון, , זה מעשה מוסרי או לא, חוקי לא חוקי מזמן איבד את היגיון כי אין הגיון במערת המשפט בכלל, זה המערכת הכי אלפביתית, שקיימת הם כל כך מנותקים שאתם לא מבינים בכלל.

ואל תקראו הרבה בעיתון ומחקרי קוקסי פסכולגיה, ומחקרי כדור פסיכאטריה, תלמד לאוהב ולחייך ,
    מצא מישהו שיהיה לך כמו כותל ,

ותלמד לקבל כל אדם כבן אדם ואתה לא צריך שום דבר בחייך.

ולך פתוח אם העולם אל תסתיר הרבה דברים וחייך יהו מלאים יותר,

ותקשר אם אנשים למד דברים, גם שאתה לא אוהב אבל למד נושא שיחה .

תקיר שיש לך פחד ועברת דברים משפלים כמו כולם, אבל אל תחייה אל פניו ואל תנסה להתכחש לו.

והכיי חשוב תעבוד, גם אם השכר מינמום 10 שקל לשעה, ועובדים אליך ב100 שקל לחודש,
    (והבוס מנאייק,מה שבגדר הפלילי אתה יכול תמיד להגיש תביעה עד כסף לכיס,מי שלא עובד אל תמציא תרוצים .

וזה העבודה היחידה שמצאת אחרי חיפושים לך אלייה עד שתמצא משהו טוב יותר, אם אתה לא עובד תאמין לי, אתה תאבד הכל מבריאות נפשית עד פיזית ,
    עייפות חרונית, חרדה דיכאונות ומה לא, אני ראייתי בעניים שלי אדם בלי ידיים, שחייו יותר מלאים מכמעט כל מי שאני מכיר והוא עובד (איך? הוא הפך תאצמו לסופר מן והוא יכול להקליד אם הפה,אז אל תזינו לי תשכל שאתם לא מוצאים או דברים כאלה (מי שכזה).

ועד משהו לשבת בבית כל היום ולעשן, ולא לעבוד זה משהו שיכניס אותך לדיכאון עמוק, כי זה פשוט בזבוז חריף של חומר, מעשן קנאביס צריך להתקשר אם העולם, רק ככה היי שלו לדעתי שווה משהו. ( אני גר אם 4 שותפים (ויש לי תקציב לגור לבד והרבה יותר מזה!!!) אבל אני לא יכול להיות לבד (עד שאני אמצא אישה לגור איתה כמובן), פשוט חייב להתקשר אם אנשים (זה בגנים שלנו), למה אני אומר את זה כי בעבר זה הרס את חיי , גם שהייתי סחי - וגם שעשינתי ראשים מהבוקר עד הערב מול המחשב. (אני לא מכליל אני אומר מצב קיים שקורא להרבה אנשים שאני מקיר, אני מקיר מסנפים אם פחות בהרבה בעיות נפשיות ממעשנים שלא עובדים, רק בגלל העובדה שהם עובדים. גם מסחים כמובן!!! [/b][/b]

#1 Bong, ‏24/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏27/12/13
  2. Zoro

Zoro חבר חדש

לייקים:
    0
    וואואווווו אהבתייייייייייי הרבה חומר למחשבהה!!

3. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    אחי מה לקחת?

4. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    התחלת יפה, מה שכתבת בהמשך שטויות.

5. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי אולי אני אומר שטיות ומטעה, אבל אני ישמח לשמוע על מה, יכול להיות שאפילו אני לא טועה, או לא מסביר נכון, או דברים שלעתך לא קשורים לנושא, אשמח אם הקבל את חוות דעתך על הנכתב. כי מה שאתה עושה לדעתי , זה לתת ציון בלי להסביר אותו .

אם אתה חושב שבן אדם מטעה פשוט תקן אותו, כדיי שאחרים לא יקשיבו לשטיות ולאי הגיון.

#5 Bong, ‏26/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏26/12/13
  6. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    זה בעיקר

אבל באמת ההתחלה בעלת משמעות, אני לא יודע מאיפה הבאת את השאר, כמובן שאתה יכול לכתוב מה שבראש שלך אבל זה רק דעתי :d

7. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    מה לא בעל משמעות?

8. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    השאר לדעתי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!