1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתי אפשר לקצור תמונות בפנים .

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י NAD, ‏29/10/14.

1. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    שלום יש לי כמה שאלות צמח WHITE WIDOW ROYAL QWEEN AUTO .
    יצא לא צמח אחד קטן מעוקב גדילה כי השקתי אותו יותר מידיי ועשיתי טעויות אבל הוא הגיע לפריחה לא יודע כמה גרם יש פה ומתי אפשר לקצור את זה

ויש לי עוד צמח אחד בינוני שהוא יותר גדול .
    ואחד ממש גדול כמעת מטר גובה 80-90 סנטימ . שרק נכנס לפריחה

האם צמח קטן יהיה בעל אחוז THC קטן יותר או שזה לא קשור ורק הכמות מושפעת מגודל הצמח .

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    צמחים חמודים לאללה :)

לגבי הראשון הקטן - אם תוכל להביא תמונת תקריב נוספת מזווית שונה יהיה אולי קצת קל יותר לאבחן את זמן הקציר אבל לפי איך שנראה לי יש לפחות עוד שבועיים.

לגבי השאלה שלך - אין קשר בין גודל הצמח לכמות ה-thc...

3. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    כמה גרם הקטן הזה יכול להביא ? השערות שלו למלע כבר התחילו להיות חומים אבל למטה עדיין הכל לבן אני מקווה שהוא עוד ישמין
    חוץ מזה הצמח הגדול שלי הכל טוב ויפה כמעת 90 סנטימ פרחים יצאו הרבה אבל לעזאזל למה הגבעול שלו הגזע כזה דק אמור להיות יותר עבה מסיבי זה עם 50 גרם פרחים עלול להשבר קשרתי אותו לתמיכה .
    אגב אני ב10 קונה אוהל של GROWLAB 80X80X180 כדי לעשות SCROG עם זנים נורמלים לא אוטומטים . מישהו משתמש באוהל הזה? לפי התגובות בחול הוא עדיף מבחינת החומר שלו על הג'רדיניין סיקרת

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!