1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ניסוח הודעה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דוררר, ‏26/2/17.

1. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    שלחתי לפני שעה הודעה לשרן השכל ואני השמח להתייעץ איתכם אם ניסחתי אותה בצורה שמתאימה לכולנו.אז תגידו מה דעתכם?
    "
    דבר ראשון אני שמח שאת מייצגת אותנו, ובתור אחד בקהילת המעשנים אנחנו מודים לך מאוד.
    דבר שני אם כבר דחו את הצעה לאחרי הפגרה, אם יש אפשרות אולי להוסיף דברים להצעה, משום שהצעת האי הפללה ללא גידול ביתי לא מונעת מאיתנו האנשים הנורמטבים לעבור דרך קנייה מעבריינים ומשוק שחור שאנו לא רוצים . בנוסף לכך גם נוכל להנות מתוצרת אישית ולא מחומרים מעורבבים, מרוססים ובגידול לא טוב. זה יעזור לנו במובן הכלכלי משום שזה בשוק השחור זה יקר מאוד וגורם לנו לבזבז המון מקצבנו לדוגמא:אני מעשן סגריות קונה שקית של 40 גרם שעולה לי 45 שקל ונגמרת תוך שבוע כאשר גרם קנאביס עולה 100 שקל ומספיק לשימוש אחד או שתים תלוי כמה טבק שמת עליו. להשים טבק על הקנאביס הוא הגורם הראשי להתמכרות ,אם יהיה גידול ביתי .אני לא מאמין שמשהו יערבב את הקנאביס שלו עם טבק. ובנוסף לגולת הכותרת. המיתוס של סם מעבר קורה מהפללה שגורמת להם להכיר אנשים בכלא שמושכים אותם לסמים הקשים ובנוסף גם השוק השחור שאתה מתידד עם עבריינים שמושכים אותך לאקט עברייני או לסמים קשים יותר. אני רוצה שוב רק להודות לך על הקרב שאת עוברת בשבלנו אני בתור בנאדם שמשתמש בקנאביס למצרך רפואי והמחירים האלה מאוד מקשים עלי."

2. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    אפשר לנסח את זה בצורה יותר ברורה ועניינית אבל אני חושב שהיא כבר יודעת את כל הדברים האלה, במלחמה הזאת כבר הפסדנו אין שום סיכוי שהפחדן יתן לנו לגדל בבית, על זה היה כל הפיצוץ מלכתחילה.

3. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אני יודע שיכלתי לנסח בהרבה יותר טוב אבל הייתי גם בלהט העצבים על הדחייה. אני יודע שהיא יודעת לזה אבל תמיד כדי לנסות.

canna420 אוהב/ת את זה.
  4. PureSativa

PureSativa חבר חדש

לייקים:
    13
    יפה מאוד על היוזמה.

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    קצת כמו לבקש מדני רופ שמחר לא יהיה יום גשום..
    אבל שאפו על היוזמה, אני מניח שאם היא ועוד כמה שרים יקבלו 20 מכתבים כאלה ביום זה כבר יהיה סיפור אחר..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!