1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נסיון חד פעמי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י unonemos, ‏6/9/14.

1. unonemos

unonemos חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, עישנתי פעם אחת בחיי וכרגע אני מקבל זימונים לצהל בגלל הגיוס הקרב ויש עניין שמאוד מטריד אותי, האם זה שעישנתי פעם אחת יכול למנוע ממני להגיע ליחדות מודיעין מובחרות? אני יודע שמן האמת במיונים אני לא יכול להתחמק ובצבא אני מכוון לגבוה ומפחד שזה מה שיפיל אותי. יש מישהו שיכול להרחיב על העניין ועל הנזק שזה יכול לגרום לתדמית שלי?

2. kazza

kazza חבר חדש

לייקים:
    0
    ממש לא, סך הכל תגיד בסיווג הביטחוני שתעבור לפני או במהלך השירות, שעשית פעם אחת, לא התחברת ועזבת את זה. לא יעשו מזה עניין בכלל, אני מדבר מניסיון אישי. רק תדבק בגרסה שלך לכל אורך המיונים והכל יהיה בסדר. מעניין אותם אנשים שמשקרים, לא מה עשית פעם אחת באזרחות. בקיצר... הכל בסדר

3. unonemos

unonemos חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל הורדת לי סלע מהלב כי פשוט הרגשתי שכל מה שאני בונה קורס , השבוע הייתי אמור לעשן שוב, אתה מציע לי לוותר על העניין ולחכות לאחרי הצבא?

4. קנאבי0

קנאבי0 חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי הם לא יכולים לראות שעישנת אחרי שבוע זה לא נשאר לתמיד אתה יכול או להגיד להם או לא להגיד בחירה שלך..
    ואני מציע לך להתפרק ככה שאתה בא סופ''ש לפנק תצמך בג'וינט נקי ולשכוח מהכל :)

5. unonemos

unonemos חבר חדש

לייקים:
    0
    לא הבנת את השאלה כנראה, עוד לא התגייסתי אני כרגע נמצא בשלב המיונים, ביחידות מודיעין עיליות שואלים אותך אם עישנת בעבר סמים ולהגיד להם לא זאת ממש לא אפשרות כי העבודה של המתחקרים היא למצוא שקרנים..

6. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    שהתגייסתי אמרתי להם שהייתי מעשן קבוע ורצו לגייס אותי לשחקים וחבצלות

7. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    לקראת הצבא אני ממליץ להפסיק, זה גם מה שאני מתכוון לעשות ואם תגיד להם שניסית פעם אחת וזהו לא יעשו מזה עניין לפי דעתי גם יראו שאתה אמין עדיף מאשר שיתפסו אותך על שקר בשלב יותר מאוחר

8. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    היה לי חבר בצבא שעישן לפני הגיוס, נפל על בדיקה של מצח ולא האמינו לו שהוא עישן לפני הגיוס וישב שבועיים עם תיק פתוח עד אכשיו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!