1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נסיון להשתמש בזרעים ירוקים לצורך הנבטה וגידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י צאבי, ‏19/9/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    פשוט מוציאים את הזרעים אפשר אפילו כשהצמח עדיין באדמה, רוב האנשים שמביאים זרעים לארץ וזה לא הזמנה מחו"ל זה בדרך כלל זרעים של קססה שזה אומר שייבשו את הפרחים עם הזרעים ופשוט לא נגעו בהם אבל זה בהחלט לא משנה.
    בהצלחה! :)

#1 buddy, ‏19/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏19/9/14
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כבר הורדת את הזרע מהצמח?
    סביר להניח שהוא לא ינבט. הוא עדיין לא בשל.
    צריך להשאיר אותם על הצמח עד לסוף המחזור. כשהם חומים הם ניתנים לזריעה.

3. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מנסה להבין משהו שכבר מוזר לי שנים
    כשאומרים זרע מקססה זה לא בדיוק מחמאה כי למיטב הבנתי צמח שהוציא זרעים הוא לא הכי איכותי משום שקיבל איזה סטרס מסוים ואז הוציא זרעים או הרמי וידוע לי שאם יש זרעים אז הוא מוצא "אנרגיה" גם על הזרעים ולא רק על היתפרחת אשמח להסבר..

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זרעים מקססה הכוונה לזרע שהרקע הגנטי שלו לא ידוע.
    אתה פשוט יכול לקבל צמח גרוע.

5. גנג'הגנג'ה

גנג'הגנג'ה חבר חדש

לייקים:
    0
    כפי שהוזכר, זרע ירוק אינו בשל ויש לו רק מקום אחד להבשיל - על האמא שלו.
    בשביל להבין מה לא טוב בזרעי קססה אפשר לדבר על עגבניות במקום.
    בשביל לקבל אשכול יפה של עגבניות שרי שהבשילו באותו זמן כמעט ונכנסו כולן לקופסה ארוכה כזו שעולה 16 שקל צריך אמא ואבא מאוד מסויימים (לדוגמה אמא e254 ואבא gt312) שגם הם טופחו במשך הרבה דורות להיות כאלה. זה נקרא זרע מכלוא וזה כל הפטנט של תעשיית הזרעים המודרנית. למה?
    כי אם תיקח את הזרעים בתוך העגבניות שרי היפות האלה ותגדל מהן צמחים שייצרו עגבניות תקבל ערבוב גנטי שנותן תכונות אחרות לגמרי (ויסלחו לי המבינים בנושא על השמטת נושא ההאבקה העצמית).
    בצורה דומה זרע שבא מהווייט ווידוו המשובח ביותר לא ייתן בעצמו את מה שרצית כי אם ערבוב אחר של תכונות (שאגב יכולות להיות מניחות את הדעת, לא ייצאו פתאום עגבניות)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!