1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סעמק הטכנולוגיה הזאת

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏28/1/14.

1. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אני שונא תקטעים האלה כמו אתמול כולנו ברכב מסטולים
    וכל מי שהיה באוטו חוץ ממני סתם בטלפון משחק משחקים בווצאפ ושטויות כאלה
    כבר אמרתי להם שאני שונא שהם בטלפון כאילו כל הזמן בזמן ישיבה
    כי וואלה רוב הסיכויים שזה כי אנחנו בני 18 ולא מבוגרים אבל ככה אני אני מעדיף לדבר עם אנשים לנהל שיחות ושכןלם בטלפון אין לי זין לזה

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    תאמת זה קורה בכל מקום
    אין לך איך להתמודד עם זה , התקשורת בין אנשים הולכת ומידרדרת בגלל הטכנולוגיה המתפתחת
    היום לספר סיפור זה לרשום סטטוס

3. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    Like......
    .

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    תתחיל להרצות לחברים שלך בדרך יפה שהחיים שלהם יראו בסוף בהתאם לסמארטפון שהם מתעסקים בו כל היום.
    אני אישית סולד מאוד מאנשים שכל הישיבה תקועים בפלאפון . לכו הביתה . . למה אתם פה?
    ולצערי הרב, ממש אין קשר לגיל, זה תופס היום כבר בכל גיל וכל שכבות האוכלוסייה. כולם תקועים בחרא הטכנולוגי שלהם.
    תעלה לאוטובוס מלא ותראה כמה מתוכו עם סמאטרפון ביד.. לפחות 60% . העולם מדרדר בטירוף בקטע התקשורתי והכל תודות לטכנולוגיה, ולנו שמתמכרים אליה.

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אתה צודק , אני גם לא סובל את זה...
    יש לי חבר אפילו שמוריד ומעיר לכולם הפלא' כשאנחנו בישיבה

6. eVGA

eVGA חבר חדש

לייקים:
    0
    מסכים..פשוט מציק..

7. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    כל הקטע של הישיבה זה להתמסטל ולצחוק עד השמיים (לדעתי).
    אם כולם בטלפון וסותמים תפה.. אז למה ישיבה? -בואו כלא חד יעשה תשאכטה שלו בבית במיטה עם איזה סרט טוב ונלך לישון.
    אכן תופעה מגעילה, מי שיושב איתי ידוע שזה חוק ברזל שאזור להיתקע בטלפון.

8. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    גם אצלי אותו סיפור, יש לי פלאפון מעפן ואין לי מה לעשות איתו וגם אם כן היה לי מה לעשות איתו לא הייתי מבזבז את הזמן שלי עליו.
    זה די עצוב...
    מזל שאני וחברים שלי לא מכורים ואנחנו אוהבים לעשות צחוקים ודברים משוגעים ומטומטמים אחושלוקי ביחד.

9. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי תסביר את הקטע שהחיים שלהם יראו כמו הסמארטפום שאני אסביר להם את זה חח
    כבר אמרתי להם שלא יהיו בטלפון כי אז כל אחד מתרכז בשלו ואין שיחות אז חבר שלי אומר לי אז דבר חחח והוא לא מבין את הקטע הזה

10. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    תראה, יש אנשים שהם פשוט לא כמונו, לא כולם נעשים חברותיים יותר, תקשורתיים יותר, וכשירים לשיחות כשהם מסטולים.
    לכן הם מעדיפים לפעמים להתקבע במשהו ולא לעזוב אותו. זה יכול להיות פלאפון, זה יכול להיות משחק בפלייסטיישן, וכל דבר אחר.
    ודומה לכך יש אנשים שחייבים להעסיק את עצמם באמצעות משהו טכנולוגי ולא יכולים לתת לאוירה ולהתרחשויות לקרות מעצמם, בגלל זה החבר אמר לך "אז דבר..." . כי אין לו בעיה לדבר, אבל מלכתחילה הוא מפריע לעצמו עם הפלאפון ולא מבין שהוא מונע מעצמו ומפסיד הנאות אחרות באותו הזמן ובאותו המקום . למה? כי מישהי העלתה עכשיו איזה "סלפי" עם "דאק פייס" על רקע חוף הצוק ואין סיכוי שהוא יפסיד את זה עכשיו. או שעכשיו זה הזמן הכי טוב בעולם מבחינתו לשחק בעוד אחד מהמשחקים הארורים לסמארטפונים.
    כנ"ל לגבי כל הדור המזויין הזה שתקוע בסמארטפונים, והפייסבוק בכל רגע נתון. וזה לא רק הדור הזה, זה גם ההורים שלנו לפעמים, ואפילו אצל אנשים מבוגרים. אנשים פשוט תקועים מול הפלאפון במקומות ציבוריים, בפאבים, בישיבות חברתיות בין אם זה עישונים, אלכוהול, או לעיסת פיסטוקים. זה הגיע למצב כל כך דפוק שאנשים כבר שכחו איך ליצור קשרים ושיחות רגילות בין בני אדם, ובין גבר לאישה וההיפך. עולם דפוק.

11. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    באמת שאין דבר יותר מעצבן ומעציב מלשבת עם אנשים שעסוקים במכשיר (הטלפון חחח) שלהם במקום לדבר לצחוק ולהנות מהישיבה.
    אני שם לב יותר ויותר על אנשים בעיקר בברים שכל האנשים יושבים בשולחנות ומתעסקים בפלאפון ונראים מדוכאים חחח
    לשמחתי לאף אחד מהחברים אין את הבעיה הזאת אלא אם כן הוא מדבר עם מישהי שנמצאת בסביבה..
    כפתרון הייתי מציע לעשות מערום פלאפונים או פשוט להסביר שזה דופק את כל היציאה..

12. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    טוב אני רק כותב את ההודעה הזאות ואני מתפנה למי שלידי :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!