1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סרט רע/טריפ מקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י SLLF, ‏14/2/19.

1. SLLF

SLLF חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן,

מנסה להבין האם השפעות שהיו לי ממריחואנה הם לגיטימיות או שזה חריג וצריך להדאיג אותי

עישנתי בחיי 3 פעמים מגוינט כל פעם בין שאכטה לשתיים

לפני כשבוע עישנתי בקנדה 4 שאכטות גדולות מגוינט נקי , לאחר כ 10 דקות הכל התחיל להשפיע והיה לי ממש כיף צחקתי מלא ונהנתי מכל רגע , לפתע נעשיתי ממש עייף והלכתי למיטה ומעאן הכל התחיל להיות ממש נוראי ,
    היית לי את התחושה כמו שלפעמים נרדים על הספה בצהריים לכמה דקות והמחשבות הופכות להיות מציאות רק שהפעם מה שקרה לי זה שחזר על עצמו בלי סוף וכבר לא ידעתי להבדיל בין דמיון למציאות, זה הכניס אותי להתקף חרדה והתחלתי לחשוב שנתקעתי ככה לנצח וזה בחיים לא יעבור לי הכל חזר לי כמו לופ עשרות פעמים וזה התחיל לחרפן אותי ניסיתי לחפש דרכים לעצור את זה אך לא הצלחתי כל מי שדיבר איתי וניסה להרגיע אותי חשבתי שזה המוח שלי מדמיין אותו ומוסיף מילים שלא באמת נאמרו במציאות , היו רגעים שחשבתי שכדי להפסיק את זה אני אצטרך להרוג את עצמי לאחר כשעתיים בערך של חרדה הזיות וחוסר וודאות אם אני במציאות או בחלום זה עבר לי ,

רציתי לדעת האם זה קורה ולמה ?

2. Abape

Abape חבר חדש

לייקים:
    0
    מה שאתה מתאר נשמע די חריג...לא ברור אם מה שאתה מתאר היה בסך הכל חלום רע שחלמת ואז התעוררת או שפשוט כל זה קרה כשהייתה ער,בכל אופן זה נשמע כמו התקף פסיכוטי ולא הייתי ממליץ לך לעשן בכלל אם זה מה שקורה לך,ואני מדבר בתור בנאדם שחווה התקפי חרדה (או יותר נכון חיזוק לחרדה שכבר הייתה) בזמן עישון אבל שום דבר שמתקרב למה שתיארת,רק בריאות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!