1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבקשה איזה שלב פריחה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י מנשה, ‏5/9/18.

1. מנשה

מנשה חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום
    הצמח נולד ב 1.7 אני מגדל בגידול חוץ במצע מנותק אדמה ,אני כרגע מדשן לפי שלב צמיחה ,
    הפרחים בתמונה נראים כבר בשלב הראשון של ההנצה ונראה שאני כבר התחלתי פריחה אבל אני יודע שברגע שעוברים למשטר של אור יום 12 12 בגידול חוץ רק אז נכנסים לפריחה רשמית
    רציתי לדעת אם אוכל להתחיל לדשן לפי שלב פריחה?
    יש לציין שהזן לא ידוע (נראה סאטיבה)
    בבקשה עזרה מתמחים באיזה שלב אני נמצא גדילה או פריחה ואם כן באיזה שבוע? תודה מראש

קבצים מצורפים:

2. Dvido

Dvido חבר חדש

לייקים:
    3
    תשמע היא ניראת ממש קטנה וחלשה האמת...

לפי התמונות זה ניראה כמו פריחה באמצע השבוע השני...

3. מנשה

מנשה חבר חדש

לייקים:
    1

אחי זה גידול ראשון מ1.7 בחוץ דישון התחלתי לפני שבועיים וחצי ומאז רק התפתח בעקבות הדישון, אני מציין שבחודש הראשון לגדולה הוא לא קיבל 24 שעות אור פלוס זה שנשבר מכיפוף הצמרת הראשית (3צמתים ראשונים) אם אתה מבין וגידלת כמה מחזורים מה אתה ממליץ אני משתמש עם a+b atami ואטמי אנזים וריינו סקין אדוונסד פלוס קאלמג אדוונסד , היום קניתי את שאר סדרת אדוונסד הכולל b52 ,bud ignator, big bud, bud candy, bud factor x, finalfless + בלומבסטיק לפריחה אורגני 15-16 שנקנה בהתחלה ומשמש תחליף לover drive. מה אתה אומר בדוק שבוע שני לפי מה להתחיל לדשן הכל אני ת'אמת חשבתי להתחיל דישון לפי משבוע 8 אחרון של צמיחה או לדשן לפי שבוע ראשון שני לפריחה

4. Dvido

Dvido חבר חדש

לייקים:
    3
    תראה אני לא מנסה להעליב אותך אחי, אבל לחודש צמיחה היא מאוד קטנה, המחזור אור בשלב צמיחה היה אמור להיות 18/6, ועכשיו כשהיא התחילה לפרוח היא הייתה אמורה להמתח מעלה בקצב מהיר יותר, ולגבי כל הדשנים שהבאת, אני לא יכול לתת לך המלצות כי לא השתמשתי בחברה הזאת מעולם, אני השתמשתי רק בביו ביז, אז מצטער אין לי נסיון להמליץ או לא להמליץ עליהם...

5. Dvido

Dvido חבר חדש

לייקים:
    3
    אה ולגבי אם להתחיל גישון או לא, אני לא בטוח אבל אני חושב שצצו להן שערות לבנות קצת, אם כן, אז תתחיל לדשן לפי שבוע שני פריחה, אם אני טועה וזה לא שערות לבנות, אז תמשיך לדשן לפי צמיחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!