1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בדישון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Vlad111, ‏7/1/20.

1. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    גבר הדיון הזה מיצה את עצמו. אבל יש באחד התגובות שלי משהו שאני צריך להסביר. בהגדרה של זן מעאפן כתבתי את זה בכללי ולא ספציפית אליי.יש אחד שיעשן גראס עם 10 או 15%thc וזה בשבילו פצצה בשבילי זה פארש אז כתבתי זן מעאפן. ובזה אני מסכים איתך אין זן מעאפן.
    ועכשיו אני יענה לך על חלק ממה שכתבת. אני בחיים לא יגיד למישהו חסר ידע להבדיל ממך שכותב את זה כל הזמן.
    וגאון שלי אתה זה שענה על דבר או שניים שכתבתי בציניות ( לא לגבי הטריפ) במקום להתעלם. אני בכלל לא תותח אז אין סיכוי שאיזה חווה תעסיק אותי.
    תראה יש פתגם שאומר אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל בכל זאת אני יגיד את זה לגבי הידע שלי על טריפים אם היית אתי בתקופה מסוימת אז הייתי מראה לך עד כמה המוח שלך מצומצם או כל הדיבורים שלך על חו"ל אם למשל היית חי אתי בבולביה תקופה מסוימת אז הייתי מצמצם לך את המוח פי מאה..
    תעשה טובה תסדר לי פגישה עם הפסיכיאטר שלך.
    ומשהו לגבי הבחור שפתח את הפוסט וחס וחלילה בלי לפגוע ראיתי שהוא עשה לך לייק אז כנראה הוא קיבל את העצה שלך וזאת זכותו המלאה כל הכבוד לך.
    עכשיו אם משעמם לך או אתה לא מקבל מספיק תשומות לב מה שכנראה היה חסר לך בילדות אז תפתח נושא חדש ותענה לעצמך עם טעות קטנה ויש פה הרבה חברים שמבינים אז הם יעזרו לך.
    זהו חלאס הדיון הזה נגמר אז תפסיק לחפור

2. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    לגביי הפגישה אם הפסיכיאטר שלי אז יש לך תור מחר ב5:30 שם הרופא דוקטור מציאות
    ,לגבי טריפים אין לי ניסיון וטוב שכח
    לגבי הילדות שהייתה כול כולה הדבר הכי טוב שהיה לי בחיים ודרך אגב בגלל זה לא צרכתי טריפים כי לא היה צריך אבל כול ענין לגופו
    בוא נסכים שלא נסכים וזה גם בסדר אחרי הכול שני אנשים אם שתי דעות מקובל
    והכי חשוב שהיה לכה יום נפלא כי
    לגביי הפגישה אם הפסיכיאטר שלי אז יש לך תור מחר ב5:30 שם הרופא דוקטור מציאות
    ,לגבי טריפים אין לי ניסיון וטוב שכח
    לגבי הילדות שהייתה כול כולה הדבר הכי טוב שהיה לי בחיים ודרך אגב בגלל זה לא צרכתי טריפים כי לא היה צריך אבל כול ענין לגופו
    בוא נסכים שלא נסכים וזה גם בסדר אחרי הכול שני אנשים אם שתי דעות מקובל
    והכי חשוב שהיה לכה יום נפלא כי זה מה שחשוב באמת

3. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    עניין הזרחן בעודף ש"פוגע" ביבול אינו נכון, במכון וולקני הצמחים במצב בריאותי גרוע תמיד וכלל התצפיות שעושים שם בהקשר של דישון עדיף שילקחו בחשבון מוגבל.
    לכן שימוש בPK אינו מומלץ ואינו יעיל אבל לא אמור להזיק אם הצמח בריא.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!