1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דכוף

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מסטולי, ‏23/6/15.

1. מסטולי

מסטולי חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה להתחיל לגדל

עכשיו מזה זן אוטומטי.
    מה זה זרעים נקביים
    וכמה סיכון יש בהזמנת זרעים מי זרע ישראל
    יש למישהו זן להמליץ אליו לא כול כך משנה לי הכמות כי אני מגדל בשבילי
    אבל זן קל לגידול
    אני מגדל גידול חוץ בקיץ אם יש למישהו טיפים אני ישמח

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    זן רגיל יהיה בתקופת הצמיחה כל עוד הוא במשטר תאורה של למעלה מ12 שעות אור ויתחיל לפרוח כאשר משטר התאורה יהיה 12 שעות אור ומטה.

זן אוטומטי יצמח מספר קבוע מראש של ימים ויפרח באופן אוטומטי לאחר מספר מסויים של ימים ללא קשר לזמני התאורה. זנים אוטומטיים מסיימים בפחות זמן מאשר זנים רגילים, אך איכותם פחותה מעט מאשר זנים רגילים.

זרעים נקביים הם זרעים שכל הצמחים שיצמחו מהם יהיו נקבות, זרעים רגילים יצמיחו 50% נקבות ו50% זכרים. אתה רוצה נקבות, זכרים לא מצמיחים פרחים.

הסיכון כנראה מאוד נמוך.

כדי להמליץ לך על זן תגיד מה אתה מעדיף, סאטיבה עם השפעה מוחית, או אינדיקה עם השפעה גופנית, או היברידי שמכיל גם סאטיבה וגם אינדיקה.

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    דבר ראשון דחוף זה לא.
    דבר שני בסוף שאלה שמים סימן שאלה(כמה מפתיע >.<)
    דבר שלישי יהיה יותר מסודר וקל לענות לך עם תמספר את השאלות.

לקנאביס שתי שלבים בגידול, צמיחה ופריחה. כאשר יש יותר שעות אור משעות חושך הצמח יצמח, כאשר יש יותר שעות חושך משעות אור או ששעות האור יהיו שווים לשעות החושך אז הצמח יפרח.
    צמח אוטומט הוא צמח שפורח בלי קשר לשעות האור, יש לו מעיין שעון ביולוגי שלפי השעון הוא יצמח ויפרח. מרגע שהצמח נבט הוא יצמח כחודש ואז יעבור לפריחה אוטומטי בלי קשר לשעות האור והחושך.

כמה סיכוי יש להיתפס אני לא יודע אבל אם לא תזמין את זה לכתובת שלא שלך אתה יכול להורית באופן משמעותי את הסיכון.

יש לך הרבה זנים תחפש באתרים ותראה את הנתונים שלהם, תחליט לפי זה מה שבא לך.

טיפ: אל תעשה טעויות
    כל טעות הכי קטנה תוריד באופן משמעותי את כמות היבול שלך (שזה גם החיסרון באוטומטים)

4. מסטולי

מסטולי חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!