1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה לגבי פוסט טראומה וטיפול בא

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י buddy, ‏1/2/15.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    ככה, מישהי מסויימת שאני מכיר הייתה מעורבת בתאונת דרכים בגיל 11 עם אבא שלה היא יצאה בחיים ואבא שלה מת מול פנייה, בהתחלה היא לא סיפרה את זה לאף אחד (רק המשפחה ידעה) וניסו לטפל בה עם פסיכולוגים, תרופות מרשם וכו'..שום דבר לא עזר.
    הבאתי לה לעשן הרבה פעמים וזה עזר אבל לטווח הקצר, מפה נותר הפיתרון של פסיכודאלים...כמו רוב חברי הפורום גם אני לא תומך בשימוש אצל קטינים בפסיכודאלים אבל מה אם זה מה שיציל לה את החיים? הבנתי שיש אנשים שטריפ אחד אצל היה כמו 30 שנה של טיפול פסיכולוגי...
    יש לי ניסיון בשימוש בפסיכודאלים והצעתי לה והיא לא בחורה עם ראש אטום אז היא שקלה את ההצעה אבל לפני הכל אני רוצה לוודא שמה שאני עושה זה בסדר, אם יש מישהו שחווה משהו דומה או מכיר מישהו או מישהי עם סיפור דומה אשמח לשמוע..
    שיהיה שבוע טוב לכולם :)
    https://www.youtube.com/watch?v=5IBm0lFbLrE

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    בבקשה תעזרו הבן אדם הזה חשוב לי מאוד עד אינסוף ואני רוצה לעזור לה בכל דרך אפשרית...פוסט טראומה לא חוויתי על בשרי אבל אני מניח שזה ייסורים בלי מוות... :( כל אחד אם ידע מינימאלי שיכול לענות זה רק להקיש על כמה מקשים אני נשמע נואש כי המצב באמת כזה אז

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אם המצב שלה כ"כ קשה, אני חושב שכדאי לה ללכת לפסיכולוג.

אני באמת לא חושב שיש פה מישהו בפורום שיכול להמליץ על טיפול תרופתי כמו שאתה מציע.

4. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    לדעתי,תן לה לעשן,אני מכיר בחור עם פוסט טראומה שמעשן תמיד רק בלילה והולך לישון
    פותר לו את הבעיה לפי מה שהוא סיפר לי כי הוא היה קם לפחות 5 פעמים בלילה והיה לו קושי רב להירדם

5. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    לצערי אני מכיר היטב את נושא הפוסט טראומה על בשרי.
    שימוש בחומרים פסיכדליים יכול להיות בעייתי . יכול להיות טריפ רע.
    אשתי לקחה פטריות במינון גדול שנה אחרי שאחיה נפטר וזאת היתה טעות .
    אם כן נעשה צריך להיעשות אולי בכמויות קטנות.
    חשוב מאוד התמיכה המשפחתית והסביבתית. בכלל התמקדות בצדדים החיוביים והיומיומיים של החיים.
    אני משתמש בין היתר באיווסקה לריפוי של עצמי.
    אני חושב שאתחיל להשתמש גם ב Hypericum perforatum.
    לי זה עובד אבל צריך להביא בחשבון שמדובר בתהליך.
    יש פורום מצויין myptsd

#5 gilkant, ‏3/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏3/2/15

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!