1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה למתחיל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י הדולפין הדרומי, ‏3/10/17.

1. הדולפין הדרומי

לייקים:
    0
    אנשים יקרים אני צריך יעוץ אחרי שנים של עישון החלטתי שאני רוצה להתחיל לגדל בבית לחפש אוהל גידול קטן כמה שיותר שיספיק אפילו לעציץ מכובד אחד, ולקנות ערכה מוכנה מאחת החניות לציוד הידרו . מישו יכול להמליץ על משו ספציפי
    ואם הצמח עצמו מפריש ריח חזק של פרח בחלל של החדר או שהחלל גידול אטום
    אשמח אם מישו יוכל לעזור

2. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    גש לקרוא מדריכים דבר ראשון

3. הדולפין הדרומי

לייקים:
    0
    קראתי ואני עדין קורא .. אם אפשר המלצה לרשת חניות טובה שיכוונו אותי ספציפית מה לקנות , והאם יש לך המלצה לזן לגידול ביתי ואחד לגידול חוץ

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    רשת החנויות לא בהכרך תנחה אותך לרכוש את מה שאתה באמת צריך... להם יש את אינטרס המכירה...
    אני מאמין שכאן בפורום אתה תקבל את התשובות והמידע שאתה צריך... רק לשאול..

5. גרביים

גרביים חבר חדש

לייקים:
    5
    מנורה 250 ואט ואוהל 60*60*170 לפחות. מבחינת ריח קונים פילטר פחם. בהצלחה.

6. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    אם יש לך קצת ראש (לחפור מידע בפורומים ברשת) וקצת ידים טובות תוכל לחסוך ים כסף מאשר לרוץ לחנות לקנות. אגב קבל טיפ לגבי הריח, תזמין מראש זן שלא עושה הרבה ריח כי יש מצבים שגם פילטר פחם לא עוזר. אתה לא ממש רוצה להשקיע 4 חודשים ולזרוק אותם לפח רק כי איזה שכנה מתוסכלת תתלונן על הריח...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!