1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה רצינית...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏4/10/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    לפני זמן קצר הפכתי מתומך מושבע למעשן..עד עכשיו המשפחה שלי (שאני גר איתה) קיבלה אותי (בקושי) כאחד כזה...אני רוצה להוריד מעליי את זה, להגיד להם שזה דבר מעולה או לפחות לא רע ולהרגע. הבעיה שכשאני רק מתחיל לדבר על זה הם מסתכלים עליי כמו על ילד שמנסה לצאת מהארון, מסתכלים על הצמח כעל סם מסוכן, כזה שהאלכוהול הוא האח הטוב שלו. כמעט בטוח שאם אגיד לאמא שלי שעישנתי ואני לא מתכוון להפסיק היא או תעיף אותי מהבית או תתחיל לבכות. איך אני מתוודא מבלי ליצור בבית מלחמת עולם? בבקשה תעזרו לי

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    בן כמה אתה? אם לא בא לך להגיד, אתה בבית ספר או אחרי?

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אני עדיין לומד כן. אבל זה לא אומר כלום על הגיל שלי, כי (דבר ראשון) אני נשארתי כיתה, דבר שני אני עושה י'ג י'ד. אבל הגיל הוא לא קשור נראלי...אני הקטן בבית, ובמשפחה שלי יש פחד גדול מהחוק. מה שהחוק יכתיב להם לפי זה הם יילכו. אם הייתי גר בבית משלי ממש לא היה אכפת לי משום תגובה שלהם, אבל אני לא אז זה קשה

4. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    פשוט תראה להם מחקרים וכתבות וכ'ו, לאט לאט הם ישנו את דעתם לפחות קצת

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אני מראה להם כתבות כבר חצ שנה. אמא שלי כל כך מאמינה שזה דבר רע בלי טיפת טוב, שהיא חוסכת את זה מאחותה (דודה שלי) שהיא חולת סרטן עם אפשרות לקבלת רישיון. היחיד בבית שבכלל לא תהייה לו בעיה שאני מעשן זה אבא שלי, אמריקאי שכבר עישן חופשי ותומך אבל הוא כבר עבר את הגיל שבו יהיה אכפת לו ממשהו. אמא שלי היא הבעיה העיקרית. נתתי לה אינסוף מחקרים, הקראתי לה מחקרים בעצמי, היא תמיד מגיעה ל- או שהיא פשוט מסכימה כי אין לה כח להתווכח או לטענה ש- אם ככה אז למה זה לא חוקי? או לטענה שזה מתאים רק לחולים סופניים ולאחרים כביכול אין זכות להשתמש בזה

6. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    "אז למה זה לא חוקי?" ברוב המדינות המערביות זה דווקא כן חוקי, או לא לא חוקי.
    אבל אל תשכח שיש אפשרות להמשיך להסתיר את זה ממנה, כמה מעצבן שזה לא יהיה.
    אם תמשיך לנסות לשכנע אותה יותר מדי, באיזה שהוא שלב היא יכולה לקבל קריזה עליך ועל כל הנושא הזה, וזה יהרוס לך עוד יותר מאשר אם לא היית מעלה את זה. אני מכיר את ההרגשה של לדבר לקיר בנושא הזה, ומה לעשות שאנשים לא רוצים להבין דברים פשוטים רק כי הם התרגלו לחשוב ההפך.
    לגבי דודה שלך, זה כבר ממש עצוב. אולי לדבר איתה ישירות, או אפילו עם הרופא שלה, שהוא יגיד לה, יעזור.

7. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    תנסה למצוא מידע על האנשים שהיא אוהבת (זמרים, שחקנים, אומנים שונים..)
    בטוח הם מעשנים, אולי אם היא תשמע את זה מפיהם יהיה לזה משקל כבד יותר.

וגם הסרט הזה מצוין להסברה:

https://www.youtube.com/watch?v=jT-UIe7l3-Q

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    הזמן עושה את שלו.
    רוצה עצה? אין לך מה למהר ולספר לה.
    כשתמשיך לעשן ותראה שאכן הדבר לא מפריע לך בחיים ואפילו להיפך -
    רק אז תבוא לאמא ותפתח הכל בפניה.
    ברגע שהיא תבין שאתה מתפקד ועושה הכל על הצד הטוב ביותר למרות העישון -
    לא תהיה לה סיבה להגיד לך לזרוק את זה, או לזרוק אותך מהבית.
    לעניין החוקיות - זה בעייתי לאמא דאגנית - אבל גם את זה תוכל להסיר מליבה באמצעות הסברים נכונים.
    בהמון בתים שמעולם לא היו מקבלים את הענין לאט לאט נפתחים יותר ויותר.
    תנסה להראות לה כתבות וידיאו שמסבירים על האינטרסים של הוצאת הקנאביס מחוץ לחוק, זה יענה לה על "למה זה לא חוקי".
    לגבי הדודה שתהיה בריאה, יש כל כך הרבה מחקרים על קנאביס וסרטן ועל כמה שהוא עוזר.
    גם אם היא לא מאמינה שהוא יכול לרפא, הוא ודאי יכול לעזור להתמודד טוב יותר, וזה מוכח ונבדק.
    רק תציג לה את הדברים בצורה נכונה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!