1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון עלי מניפה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י fenixsword, ‏16/4/20.

?

האם אתם מעשנים את עלי המניפה?

1. ברור!

2. 50\50 עם טבק קלאסי הכי טוב.

3. לא, אבל הייתי רוצה..

4. ממש לא! נקי הכי טוב!

5. מעשן עם משהו אחר לגמרי

ניתן להצביע ליותר מאפשרות אחת.
תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
  1. fenixsword

fenixsword חבר חדש

לייקים:
    2
    אז ככה, לא מזמן סיימתי לגדל, ובנוסף לפרחים המדהימים שיצאו, יש גם דברים נחמדים אחרים שהצמח מניב, כמו עלי הסוכר שהולכים טוב בבישול ועישון או ערבוב במקום סיגריות. ויש את עלי המניפה, שעד עכשיו תמיד הייתי שומר אותם ומשתמש בהם בקססה במקום סיגריות כי אני לא מעשן וכי לדעתי זה הרבה יותר נחמד (מה יותר טוב מלעשן וויד עם וויד חחח) עכשיו, בחלק מהמקורות אומרים שזה בסדר גמור לעשן אותם גם, ובמקומות אחרים אומרים שהם סופגים כמות גדולה של דשנים לכן הם הרבה יותר מזיקים לגוף. מה דעתכם בעניין? מה אתם יודעים?

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אין כזה דבר "סופגים כמות גדולה של דשנים". השורשים סופגים את הדשנים. ודווקא העלים הרבה פחות "משתמשים" בדשנים האלה. הפרחים הם אלה שצורכים הכי הרבה נוטריינטים (דשנים). ולדאוג מעקבות שלהם בעישון\צריכה אוראלית זה לא פרקטי. חשש לא רלוונטי.

אין מה לדאוג לגבי עישון עלי מניפה אורגניים.
    אממה, בעייני, זה פשוט בינוני מאוד. זה טעם צמחי מדי
    אבל מבחינה טכנית אין בזה שום רע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!