1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עציץ 30 ליטר תכנון העתיד (:

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י amnesiaautogrow, ‏1/4/16.

1. amnesiaautogrow

amnesiaautogrow חבר חדש

לייקים:
    2
    https://s04-cdn.anonfiles.com/3aeeed89bd5e68d1b7ad780c7b76433c.jpg
    זה הפצפון ענק יהיה. בע"ה.
    זה יהיה המחזור השלישי שלי, בראשון יצא לי 10 גרם בשני 17, בראשון השתמשתי בעציץ 8 ליטר בשני השתמשתי בעציץ 15 ליטר ועכשיו יהיה לי עציץ 30 ליטר. אני רוצה להוסיף לאדמת טוף מור גולן, הומוס וקומפוסט.
    http://www.red-worms.net/יצירת-קשר-הזמנות/
    מה אתם אומרים על אלו? כמה לקנות?
    איזשהן המלצות? מה עוד להוסיף בתערובת?

2. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    איך יכול להיות שיצא לך כל כך מעט? זה לא תקין. היו לך בעיות בגידול?

3. זה שפה

זה שפה חבר חדש

לייקים:
    0
    זה ממש מעט זה לא הגיוני יש מצב שאתה לא נותן לו את הזמן שלו ואתה קוטף ליפני הזמן צריך לצאת לך מינומום של 300

4. giligen

giligen קנאביסט

לייקים:
    25
    באיזה זן מדובר? היבולים הקודמים ממש נמוכים, באיזו תאורה אתה משתמש?

5. amnesiaautogrow

amnesiaautogrow חבר חדש

לייקים:
    2
    הראשון היה אמנזיה הייז אוטומטי השני היה BIG BANG אוטומוטי
    לא השקעתי בהם בכלל, לא התעסקתי בזה כי לא היה לי זמן, בגידול השני אפילו טסתי לחו"ל וכשחזרתי הצמח גבה בלפחות 30 סנטימטר והקולה העליונה נתקעה בנורת לד, אחר כך החלפתי לנל"ג שלקחתי מחבר אבל העלים היו מאוד צהובים עם נקודות שחורות, עכשיו אני שואל לגבי ההומוס והקומפוסט בגלל שאני מבין שהצמח יכול לקלוט כמויות יותר גדולות של דשן במידה ויש הומוס וקומפוסט. מישהו יכול להגיב בצורה קצת יותר עניינית ופחות ביקורתית? לא כל כך מעניין הגידולים הקודמים זה נחלת העבר. צברתי קצת ניסיון מן הסתם ואעשה פחות טעויות בגידול העתידי.

6. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    לא ממליץ לך לגדל תולעים אדומות בתוך הבית כי הם מושכים זבובי תסיסה. ממליץ לך להשתמש במצע גידול איכותי בלי ענפים וכל מיני דברים קשים אחרים. אם אתה קונה גרעין רבייה לוקח זמן עד שנהיה הומוס. עד אז אתה יכול לקנות ממשתלה או מאנשים שמגדלים תולעים אדומות.

7. giligen

giligen קנאביסט

לייקים:
    25
    השאלות נועדו כדי לעזור לך איך לשפר את כמות היבול העכשווית...כי אם יצא לך יבול מועט בגידולים קודמים אני לא חושב שהבעיה היא שלא היו תולעים במצע...אלא משהו יותר קריטי כמו תאורה
    מנסיוני קומפוסט ופרלייט יספיקו, אין צורך גם בהומוס. ואם תשתמש בקומפוסט אולי לא תצטרך לדשן כלל במהלך הגידול מעבר לכך...

8. Agro

Agro חבר חדש

לייקים:
    3
    הי,
    למיכל גידול בנפח שכזה אתה צריך טוף גדול מסונן רק בתחתית המיכל- על מנץ להבטיח ניקוז לאורך כל עונת הגידול ע"י מניעה של סתימת פתחי הניקוז שבתחתית.
    במידה ואתה משתמש בתערובת שתילה\גננים פשוטה מהמשתלה- לא צריך להוסיף הומוס או קומפוסט, מאחר ואתה אמור לדשן בדשן קל תמס נוזלי לאורך הגידול (פשוט\מורכב\מקצועי - מה שבחרת).

דישון בהסתמכות על קומפוסט או הומוס הוא בשחרור איטי יחסית ובמינון מאוד לא מדוייק -ואינו זמין לצמח באותה קלות כמו דשנים נזוליים, אם כי אכן הנ"ל יכולים לשפר קליטה של חומרי מזון ע"י השורשים המקרים של קרקע בעייתית (קרקע- ולא תערובת שתילה).
    הדבר אפשרי אך שם את הפרוייקט שלך במקום פחות בטוח ומדוד מאשר דשן נוזלי.

לצמח יש דרישות אחרות לגמרי בשלב הצימוח הוגטטיבי (קדם-פריחה) לעומת הפריחה,
    מנת דשן קבועה בקרקע לאורך כל הגידול לא תאפשר מיצוי מירבי של הפוטנציאל הגנטי של הצמח.

רק בכדי לסבר את האוזן- תערובות שתילה רבות מכילות כבר אלמנטים של קומפוסט\דשן בשחרור איטי, והמבנה שלהן הוא מצויין ולא דורש טיוב ע"י קומפוסט\הומוס.
    ייתכן שבגידול בקרקע צריך לטייב עם המוצרים הנ"ל- אבל לא במיכל לעונה קצרה כל כך.

שילוב של אלמנטים מאווררים הוא תמיד מבורך (קלקר\פרלייט), רק להקפיד לערבב בצורה יסודית ביותר לפני שממלאים את המיכל בתערובת החדשה.

דרך צלחה

9. breslever

breslever חבר חדש

לייקים:
    0
    ממליץ בחום להשתמש ב50% הומוס והשאר שבבי קוקוס ופרלייט בכמות שווה. עציץ בד כדי שהשורשים יקבלו חמצן בשפע, ואתה מסודר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!