1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פלגי נבגים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Johan.zombe, ‏9/6/14.

1. Johan.zombe

Johan.zombe חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה לגדל בביתי פטריות שיטאקה ואני רוצה לבצע זאת בעזרת פלגים שיהיו מקובעים בגזע עץ.
    את הפלגים אני מעדיף להזמין, אך איני יודע מהיכן להזמין, ראיתי אתר מסוים אך אני לא יודע בוודאות אם הוא אמין וראיתי שבאיביי מוכרים רק את הנבגים אך אני מעדיף לקבל את הפלגים מוכנים,
    מישהו מוכן לשלוח לי לינק לאתר אמין שהוא מכיר שמוכר פלגי נבגי פטריות? תודה לכל העוזרים.
    לגבי האתר שמצאתי, מישהו שמכיר את האתר יכול לומר לי אם הוא אכן אמין?
    הלינק לאתר

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אהלן..ברוך הבא לפורום ,
    יש פורום ייעודי לדיונים כאלה :) הועבר.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    זה קצת אוף טופיק כי אלה לא פטריות פסיכדליות,
    ראיתי פעם את האתר הזה אבל לא נתקלתי במשהו כזה בארץ ואין לי מושג לגבי הזמנה לארץ, אבל אני בטוח שגוגל יכול לעזור ..
    מה שכן - יש את הערכה הזאת לגידול אוייסטר, שהיא גם פטריית מאכל
    https://he-il.facebook.com/kapitriya
    היה להם פעם אתר לא יודע מה קרה לו, אבל שוב - גוגל .. ..

4. Johan.zombe

Johan.zombe חבר חדש

לייקים:
    0
    כן חקרתי כבר את הנושא של קפטריה ומתברר כי מכירת המוצר הופסקה משנת 2012 בגלל שזה לא תפס..
    אני מחפש אתר אמין לקניית פלגי נבגי פטריות (מאכל), ואני לא יודע אם ה לינק שצירפתי אמין בוודאות לכן אני מעדיף המלצה ממישהו על אתר אמין או שמישהו יאמר לי אם האתר שצירפתי אמין.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!