1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה קנאביס איכותי בופורייזר - תענוג!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Hizky434, ‏6/2/16.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    כבר חודש שאני נהנה מהאטמוס ויקוד שלי מאז שקניתי אותו, בעיקר מאידוי של צמחי מרפא שאינם קנאביס - היה יובש מה לעשות. לפני שבועיים קיבלתי מחבר קצת חשאב מצרי יבש וחום, נתן אחלה סטלה אבל לא היה להיט בופורייזר.
    אתמול קיבלתי 2 גרם של מה שכבר ממבט ראשון ברור שמדובר בקנאביס איכותי - פרח דחוס, מלא שערות כתומות וציפוי לבן זוהר של "סוכר". שמתי רבע גרם בופורייזר ו... וואו, איזה תענוג של דבר! טעם תפוז סוכרייתי, אחד הדברים הכי טעימים שטעמתי, ממש רק בשביל זה זו סיבה מספיק טובה לעבור לאידוי... בצהריים אידיתי בטמפרטורות נמוכות יחסית וקיבלתי באזז אנרגטי וחייכני-דבילי, ואחר הצהריים-ערב אידיתי את אותו חומר ב205-220 מעלות וקיבלתי בומבה של נחת, כזו שהיה צריך לגרד אותי מהספה לצאת לארוחת שישי... חחח.
    את החומר שכבר אידיתי (AVB - Allready Vaporized Bud) הוספתי היום כתיבול לטוסט גבינה צהובה - גם נותן אחלה טעם כתוספת, וגם אחרי שעה התחלתי להרגיש אדוות רגועות של שלוות נפש שמנסיוני בעבר עם אכילת קנאביס סביר שיימשכו עד הצהריים. בקיצור כמות שמספיקה לג'וינג יפה מדיום סייז הספיקה לי לשני סטים של אידוי + טוסט בבוקר, כלומר לאיזה יום וחצי. אז גם טעים, גם בריא, גם חסכוני וגם מגוון בהשפעות - מה אפשר לבקש יותר..?

דודה, BlackGhost, NightHawk ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אני לא אהבתי את האידוי, קניתי מכישר da vinci accent שילמתי הון תועפות עליו ביחד עם כל האביזרים והכל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!