1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צמח לא אוטומטי... נכנס לפריחה ???

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hizky434, ‏25/4/16.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    היי, אני מגדל באאוטדור שלושה צמחים מזה 7 שבועות. היומן גידול שלהם פה:
    http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/שלוש-עלמות-חן-יומן-גידול-skunk-1.10271/
    בימים האחרונים שמתי לב להופעה של שערות לבנות בפיצולים - בשניים מהצמחים זה עדיין די זניח, אבל בשלישי זה מאד ניכר; כל הענפים הראשיים מלאים בשערות לבנות בכל הנקודות של פיצולי העלים. הצמח נראה ממש כמו שאני מכיר שנראים צמחים בפריחה מוקדמת... כאמור זה גידול OUTDOOR, הזן זה סקאנק 1# לא אוטומטי ולא פמינייזד, הצמחים בני 7 שבועות ולא היו שום שינויים או בעיות תאורה. אני אישית מכיר את השערות הלבנות האלו כמציינות את תחילת הפריחה המוקדמת, ויותר מכך - כמעידות על צמח נקבי, אבל אני זוכר שאגרונום כתב פעם באחד הדיונים שהם לא מעידים על שום דבר אלא שזה סתם עלה לוואי שמופיע בכל צמח קנאביס בין אם נקבי ובין אם זכרי ושאין לו שום משמעות מבחינת מיניות. אבל אני לא זוכר אם התייחס אז להופעה של העלים האלו בפריחה המוקדמת או לא. אז אני מבולבל... האם זה מעיד על תחילת פריחה, ואם כן - איך זה יכול להיות אם הזן בוודאות לא אוטומטי? אלו זרעים שקיבלתי במתנה בהזמנה מלפני איזה שנתיים. הם אמורים להיות סקאנק 1 לא אוטומטיים ולא בהכרח נקביים ("זרעי קססה" של סקאנק בקיצור). יכול להיות שקיבלתי זרעים אוטומטיים במקרה? כי מבחינת הזמנים זה די מתאים... אוטומטיים נכנסים לפריחה מוקדמת סביב גיל 6-7 שבועות הרי...?
    גידלתי כמה צמחים, בכולם השערות הלבנות האלו הופיעו בתחילת הפריחה. מצד שני בד"כ הכנסתי לפריחה בערך כשהצמחים היו בגיל הזה - אז אני לא יודע אם התופעה הזו מעידה באמת על תחילת פריחה, או שהיא אופיינית לצמחי קנאביס סביב הגיל הזה בלי קשר לפריחה

#1 Hizky434, ‏25/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏25/4/16
  2. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    הנה הצלחתי סוף סוף לצרף תמונות.
    לא הצלחתי לקלוט באופן בולט מספיק את עניין השערות הלבנות, בתמונה הראשונה הן נראות הכי ברור, אבל ברוב המקומות שהן הופיעו זה בכמות גדולה יותר. בכל אופן מניח שכולנו פה יודעים על מה מדובר כשאומרים "שערות לבנות"... אז השאלה נשארת בעינה כך או כך - האם שערות לבנות כאלו אמורות להופיע בצמיחה, או שהופעתן מסמנת בהכרח התחלה של שלב הפריחה? כי אם כן אז ככל הנראה שיש לי 3 צמחים אוטומטיים...

קבצים מצורפים:

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    נראה כמו התחלה של פריחה באמת..
    יש לי צמח אחד בחוץ שגם מתנהג ככה..

4. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    זה מעיד על מוכנות לפריחה.
    יש לי את זה אצל האמא...

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    האמא בחוץ?

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    טוב עשיתי קצת מחקר. קראתי באינספור מקומות שחלק מצמחי הקנאביס מראים סימנים של פריחה מוקדמת סביב גיל 6 שבועות, ושזה לא מעיד עדיין על תחילת הפריחה אך כן מצביע על מיניות. נתנו כדוגמא שיש צמחי אם בני כמה שנים שיש להם שערות לבנות כאלו של פריחה מוקדמת למרות שמוחזקים בתנאי תאורה של צמיחה כבר שנים. יחד עם זאת אני חייב לציין שהצמח שצילמתי ממש נראה כבר פורח... בשני האחרים יש שערות כאלו בעיקר בפיצולי העלים, בצמח שצילמתי יש שערות לבנות כאלו גם בפיצולי העלים וגם בראש הקולות - זה ממש נראה כמו צמח בפריחה...
    מה שכן - בכל מקום מציינים את השערות הלבנות הללו כמעידות על צמח ממין נקבה..
    אני מניח שאחכה עוד שבוע בערך לראות אם מתחילים סימנים של פרחים ממשיים על הצמח הזה כדי לדעת אם מדובר בזן אוטומטי... בכל מקרה כנראה שמדובר ב3 נקבות ☺

7. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    מצרף תמונות נוספות של ראשי הקולות כדי שתתרשמו ממה שאני מתכוון כשאני אומר שיש כמות יפה של שערות לבנות בראשי הקולות - הסיבה שאני חושד שלא מדובר רק בסימני מיניות של פריחה מוקדמת אלא בפריחה ממש...
    מה שמסומן בצהוב זה ה"פריחה" בראשי הקולות, מה שמסומן בכחול זה השערות הלבנות בפיצולי העלים
    גם שני הצמחים האחרים מתחילים להיראות כך... מה אתם אומרים? מדובר באוטומטים?

קבצים מצורפים:

8. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    תחת פלורסנט 18/6

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!