1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרהה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י maln12345, ‏16/6/16.

1. maln12345

maln12345 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה עלי לעשות בשביל לתקן את המצב? הצמח שלי התייבש אני חושב , הגביעים התחילו להפוך לחומים אני מגדל בחוץ יש מצב בגלל השמש ? ואם כן אני אמור להעביר אותו לצל?
    בקיצור מי שמבין שיגיד לי מה צריך לעשות

2. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    בוקר טוב.בשביל לעזור לך במקרה הזה צריך עוד כמה תמונות של הצמח על מנת לראות אולי זו בעייה סביבתית.על פניו זה נראה כבעיית טמפ ואיוורור.תנסה לפרוס אותה קצת או קשירות ומתיחה או להוריד כמה עלים וענפים על מנת שיהיה איוורור טוב בין הענפים,בנוסף על תשכח טיפה לקרר את תמיסת ההשקייה לטמפ של 22 מעלות.אם אתה מגדל על גג והעציץ יושב על הזפת,סיד או יריעה ביטומית אתה תצטרך לשים הגבהה.חמימות קלה בשורשים מעולה לנבטים וייחורים לא ליפייפיה בוגרת.

3. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    כמובן להסיר את העלים היבשים.תלוש אותם עם הידיים על תביא מזמרה בשביל זהo_O

קואלה אוהב/ת את זה.
  4. maln12345

maln12345 חבר חדש

לייקים:
    0
  5. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    לא ראיתי שאתה והיא נמצאים כבר בפריחה.לא לתלוש שום דבר.

6. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    בכול מיקרה חם לה.תשקה מים בטמפ מקוררת לא בטמפ שהם יוצאים מהברז.תדאג קצת לצל על העציץ(לא על הצמח על העציץ)טמפ המצע לא צריכה להגיע לטמפ של 50 מעלות לדוגמה.תחמצן גם אם תוכל את המים.

maln12345 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!