1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס רפואי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י bubi, ‏3/8/17.

1. bubi

bubi חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני חדש כאן .
    סובל מפוסט טראומה שבמשך 25 שנה לוקח תרופות קבועות לוסטרל 100 מג וקלונקס במהלך כל השנים הללו.

לאחרונה נוספו לי בעיות רפואיות נוספות כגון דלקת חוליות מקשחת והגבלה בתנועות צוואריות ושינויים ניוויניים בצואר ובגב.

אשמח אם תוכלו לעזור או לכוון אותי על מנת לקבל אישור לקנביס רפואי כי אני נמצא בקשיים של בירוקרטריה של הרופאים כגון אורטופד פסיכיאטר .

אני די במבוי סתום לא יודע איך להמשיך הלאה האם ישנה דרך שבה אוכל לקדם את הנושא שלי בעניין?.

תודי בובי

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    521 אוהב/ת את זה.
  3. Pinny

Pinny חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום,
    הסיפור שלך נשמעה מוכר! אני גם הייתי במצב של תקוע בין רופאים ומרפאת כאב. קיצור, אני בסוף הצלחתי לשכנע את הרופא האורטופד שלי (שהוא בכיר) למלא טפסים וקבלתי אישור. אפשר גם לנסות דרך מרפאת כאב אבל יכול להיות ששם יותר מסובך עם דרישות של טיפולים במשך שנה לפני הגשת טפסים. תלחיץ את הרופא האוטופד שלך לנסות . בהצלחה!!

4. (MJ)

(MJ) חבר חדש

לייקים:
    0
    איך בדיוק מלחיצים רופא לדבר כזה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!