1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קשירות מונע מהגזע להתעבות?

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י The prince, ‏20/2/21.

1. The prince

The prince חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, התחלתי לעשות קשירות, לקחתי יויו , המטרה להוריד לאט לאט את כל הצמח מהגזע המרכזי עד שמגיע לצורה שאני רוצה... בנוסף קשירות לענפים עצמם
    אמרו לי להוריד מהר את היו וי ולעשות רק קשירות בענפים ,מכיוון שגזע לא יתעבה והיה קטן וחלש?
    האמנם? אני הבנתי שככה מורידים את ה"קודקוד השילטוני" ובכך אני גורם לו להתרחב ,וכל הקולות באותם גדלים
    יש פה אגרונום ? מה אומרים?

2. InfinityGrower

InfinityGrower חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אישית קושר את הענפים כל אחד לצד אחר שלא יסתירו אחד את השני כשהם גודלים ושמה שגודל מוסתר מתחת לעלים יהיה חשוף, בחיים לא נתקלתי בענף קטן/חלש כתוצאה מכך
    כאשר אני קושר ענף וחושף אותו לעוד אור הצמח מגיב לטובה ועובדתי שענף שחשוף יותר לאור מתפתח יותר
    אז דעתי אם יש ענפים קרובים תפריד אותם כל אחד לצד אחר ואם לא והכל בסדר אז אל תקשור
    אתה תצבור יותר בטחון עם הצמח בגידולים הבאים

3. Matrix_1

Matrix_1 חבר חדש

לייקים:
    0
    הצורה של הצמח לא משנה כלום, אתה יכול לעצב אותו באיזו צורה שאתה רוצה, אם באמצעות קיטום, קשירות, וכו', לרוחב, למעלה, למטה וכו'. כן משנה האם יש ניצולת טובה של העלים את האור מבחינת קירבה לאור ומבחינת פיזוריות. ככל שהעלים יותר צפופים, ככה יש ניצולת יותר טובה של האור. [ולא להיפך]. אלא אם כן יש ליד הצמח חללים מוארים מבוזבזים , ואז כן צריך לקשור/ לכופף את הצמח ולהטות אותו לכיוונים של החללים המבוזבזים. אני בשביל עיצוב לפעמים אני קוטם מלמעלה [כ- 1/2 ס''מ מעל לסיעוף הכפול שבקומה האחרונה] אבל לרוב אני מכופף את הצמח. לפעמים אני גם קוטם וגם מכופף, הכל לפי הצורך.

קשירות לא נוח בכלל. אני משתמש בסליל של חוט חשמל [חום/כחול/צהוב] וגוזם ממנו עם פלאייר [קאטר] חתיכות באיזה גודל שאני רוצה ומכופף אותם לצורת קרס [U בקצה אחד צורה של סוכריות סבא] ואז תופס עם קצה ה- U את הענף שאותו אני רוצה לכופף [מכיוון למעלה או מהצד], ואת הקצה השני של חוט החשמל אני תוקע בעציץ. ככה לגבי כל ענף שאני רוצה לכופף/ לעצב. לפעמים אני משתמש ב- 2 יתדות כאלה כדי לכופף ענף אחד, כדי שהזווית של הכיפוף של הענף לא תהיה חדה מדי שהענף לא יישבר.

#3 Matrix_1, ‏25/4/21
    נערך לאחרונה ב: ‏25/4/21

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!