1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה להיכנס לגידול, יש לי כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י חיית הברזל, ‏29/5/18.

1. חיית הברזל

חיית הברזל חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן!

מעולם לא גידלתי קנאביס והייתי רוצה להתחיל, חרשתי על המון מדריכים כאן ויש כמה שאלות שאשמח לתשובה עליהן.

דבר ראשון, קצת רקע:

אני גר באיזור כפרי, לפני כמה חודשים מצאתי מקום מושלם לגידול. צד גבעה, מסווה לחלוטין, בערך 20 מטר על 20 מטר (עם פוטנציאל לעוד, תלוי כמה שטח אני אסדר שם).

יש לי גישה לצינור מים וממנו אני יכול להוציא קו לחלקה.

בקרוב תהיה לי תקופה של בערך שנה שאני לא אעשה בה הרבה ותהיה לי היכולת להתמיד במשהו ברמה היום יומית.

השאלות שלי:

- האם יש צורך בהכשרת הקרקע לפני הכנסת נבטים? (אני יכול פשוט לזרוע את זה באדמת פרא ולקוות לטוב?)

- האם זה רעיון טוב לפתוח קו השקייה? (אני בטוח ב100% שהחלקה נטושה ונסתרת, קו המים עצמו נידח ואין לו שעון).

- אני מחפש זן שמבחינתי יהיה מסוגל לתת לי תפוקה מקסימלית, יתפוס כמה שטח שירצה, יהיה נוח למתחילים, ושמבחינתי תעבור שנה מזרע לקציר או חודש, העיקר שתפוקה גדולה, טעימה, חזקה וטובה.

שאלה נוספת שפחות קשורה לגידול אבל מטרידה אותי:

נגיד והייתי ממש חיובי, קניתי 10 זרעים מזן X ברשת, 7 נבטו לי ו6 הצליחו להתפתח, כל אחד מה6 הביא לי 90-100 גרם ואני לא צריך עכשיו 600 גרם חומר כי זה מעל הראש, איך אני מוכר את ה500 הנותרים? יש מדריך למכירה ממגדל למפיץ?

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אתה צריך להבין עקרון חשוב בגידול חוץ: אתה לא שולט במחזור החיים של הצמח. כלומר אין לך שליטה מתי הוא יתחיל לפרוח. לעניינך: אתה לא יכול לבחור אם תעבור שנה או חודש מזרע לקציר.

האפשרות היחידה שלך לתמרן את מחזור החיים של הצמח בגידול חוץ היא מתי תשתול אותו באדמה. הצמח ייצא לפריחה בזמן ששעות האור מתקצרות. בד"כ באיזור אוגוסט-ספטמבר..

אם אתה רוצה עוד השנה להפיק ייבול כדאי לך לשתול בזמן הקרוב מאוד.

כדי לקבל תפוקה מקסימלית תשתול באיזור אפריל-מאי.

לגבי השאלה השנייה: אין מדריך למכירה. ממליץ לך קודם לסיים מחזור לפני שאתה כבר מחליט למכור חצי קילו

בהצלחה איך שלא יהיה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!