1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ריח ביישון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hizky434, ‏4/6/14.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אני כעת ביישון של הקציר הראשון שלי. חייב להודות שיצא פחות ממה שציפיתי בכמות (19 גרם יבש :-() אבל בהתחשב בזה שזה הנסיון הראשון שלי, ושבדיעבד אני יודע שעשיתי מלא טעויות, אני מרוצה ומלא גאווה כשאני מביט בצנצנת המלאה בקנאביס האיכותי שגידלתי (טעמתי לבדיקה - האיכות בהחלט מפצה מבחינתי על הכמות..)
    בקיצור, ייבשתי 5 ימים בחושך מוחלט עם איוורור קל ״לפי הספר״, עד שכל הענפים של הפרחים הקטנים והבינוניים נשברו בכיפוף; רק הענף הראשי של הקולה המרכזית עדיין היה מעט גמיש, אבל בלאו הכי הורדתי ממנו את הפרחים כדי שייסתדר יפה בצנצנת - וענפי הפרחים שלו גם נשברו בכיפוף. אתמול בערב שמתי בצנצנת זכוכית אטומה, הוספתי חתיכת קרטון קטנה למקרה שעדיין יש קצת לחות, ושמתי בחושך. היום בצהריים פתחתי להריח ושמתי לב שיש ריח חזק של קנאביס; אני לא יכול לומר שזה ריח רע, פשוט חזק עם טיפת חריפות- אבל מצד שני זה זן שאמור להיות עם ניחוח מתוק-חריף (Sweet Tooth auto, גם בעישון יש ניחוח טיפה חריף). בחנתי את הפרחים ואני לא רואה סימנים לעובש. חשבתי בינתיים לפתוח לאיוורור ל10 דקות פעמיים ביום היום ומחר ורק מחרתיים, ביום השלישי ליישון - לעבור לאוורר רק פעם ביום.
    מה דעתכם? זה אמור להיות בסדר או שיש לי סיבה לדאוג?

#1 Hizky434, ‏4/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏4/6/14
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נשמע כמו ייבוש מצוין.

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    סבבה, אז אני רגוע..

4. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    תגיד אחי איך הסטלה של הסוויט תות ?
    הוא באמת מרגיע ברמה של סם נרקוטי ומעיף חרדות ונותן תחושה של ביטחון וזה?

התלבטי אם מאוד להזמין את הזן הזה בסוף הלכתי על האפגן קוש אבל במחזור חורף אני כנראה יזמין את הסוויט תות.

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    ראשית מדובר אצלי בגרסא אוטומטית. והטעימות שלי ממנו הן מפרח שקטפתי לבדיקה 5 ימים לפני שהכנסתי את יתר הצמח ל24 שעות בחושך ואז קטפתי את היתר. גם הייבוש של הפרח לטעימה היה ייבוש מזורז בתנור ללא יישון. כלומר, מיתר הקציר אני מצפה לאיכויות אף גבוהות יותר ביחס לפרח שטעמתי.
    הטעם בהחלט נעים ועדין - יש גוון מתקתק חריף כמו שמצהיר האתר. מבחינת השפעה - הדבר הראשון שהבחנתי שהוא משכך כאבים מצויין, גם בכמות קטנה. ההשפעה לא ״מפוצצת״ אלא די מרגיעה ונעימה, בלי להוציא יותר מדי מפוקוס. יחד עם זאת כשעישנתי יותר מדי ממנו (וזה סף אישי מין הסתם שכל אחד צריך לגבש וללמוד לעצמו) אז כן נכנסתי ללחץ ופרנויות, אבל אני מכיר את זה כנטייה אישית שלי בעישון קנאביס ויודע להירגע מהר וביעילות; אחרי שאני עובר את שלב הפרנויה האישית שלי, כן, ההשפעה בהחלט מרגיעה.
    חשוב לי לומר כמה מילות שבח על הזן האוטומטי ספציפית - ראשית גיליתי שזה זן מאד עמיד: גידלתי במקביל 2 צמחים בגידול הראשון הזה שלי, ובדיעבד גיליתי שעשיתי לא מעט טעויות - עציצים קטנים מדי, לא איזנתי חומציות בהתחלה, עשיתי ניסויים בדישון שלא כולם עלו יפה, ביצעתי את הקשירות מאוחר מדי.. הsweet tooth auto צמח יפה, ירוק וריחני, בלי שום סימני מצוקה כמעט - למעט היבול המצומצם כפי שאמרתי שלא מיצה את מלוא הפוטנציאל של הצמח, אבל מה שגדל גדלה סבבה. את רוב הטעויות הללו איתרתי על פי התגובות של הצמח השני (Jack Herrer auto) שהיה הרבה יותר רגיש לטעויות שלי כמתחיל. כמו כן, הצמח הבשיל לקציר 65 יום מרגע שהתחלתי להנביט את הזרע - בדיוק כפי שמצהיר האתר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!