1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רישיון חדש - התייעצות

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י אדום ביירט, ‏23/9/20.

1. אדום ביירט

אדום ביירט חבר חדש

לייקים:
    1
    החודש קיבלתי רישיון לקאנביס רפואי עקב בעיות שרירים, המרשמים הם:
    10 ג' תפרחת סאטיבה C4/T20 למשך היום
    10 ג' תפרחת אינדיקה C4/T20 לילה.
    בבית מרקחת התייעצתי עם הרוקח והוא נתן לי אינדיקה אופל של בזלת, וסטיבה של קאנסור אינדור אדיסון, רק אחרי שחזרתי הבנתי שזנים שונים משפיעים שונה. (טוב זו הקנייה הראשונה שלי)
    מהרופא ביקשתי שמן CBD מכוון שיש לי אסטמה, אך הרופא טען שזה לא מספיק חזק ורשם את מה שרשם.
    אני צריך מבחינה רפואית זן שמתאים לשרירים שמתקשים וכואבים, שינה, וגם מרגיע חרדות. חשבתי ששמן CBD יתאים אבל המרשם אחר, אשמח להמלצות.

אשמח לעצות בנוגע ל:
    1. האם שמן באמת בעייתי ועוזר פחות? (לא משנה לי שלוקח לו זמן לפעול) או שמומלץ לבקש החלפה.
    2. האם החלפת מרשם היא בעייתית או שזה פשוט?
    3. לגבי האינדיקה, אני מעשן לפני השינה, אבל מתעורר בלילה כמה פעמים, האם זה הזן או ממשהו אחר.
    4. לגבי הסאטיבה, אני לא כל כך יכול תמיד להשתמש במשך היום, אני צריך צלילות בעבודה שלי, האם יש המלצות?
    5. האם כידי לבקש להחליף את אחד התפרחות בשמן, אם כן אשמח להמלצות, ואם לא אשמח להסבר.
    6. אשמח לדעת חוות דעת על זנים שמתאימים לכאבי שרירים, ושינה.
    תודה מראש

niritlevy אוהב/ת את זה.
  2. Nancy Botwin

Nancy Botwin חבר חדש

לייקים:
    1
    הי אדום,
    ממליצה לך לפנות לייעוץ המקצועי של תיקון עולם. הם נותנים ליווי וייעוץ ויעזרו לך להתאים את הזן לבעיה הספציפית שלך. עזרו לי מאוד. 9277*

אדום ביירט אוהב/ת את זה.
  3. niritlevy

niritlevy חבר חדש

לייקים:
    0

4. niritlevy

niritlevy חבר חדש

לייקים:
    0
    אשמח לעזור.פנה לפרטי.לא ממש יודעת להתנהל פה. סטיבה יותר חזק מאיניקה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!