1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בנושוא גידול ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י jack, ‏19/6/13.

1. jack

jack חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מגדל כבר בערך כחודש בעציץ שתלתי 3 זרעים אחד מהם אחרי שבועעים כבר ייצא לאור ופורח האחרים לא ייצאו מה הסיבה לזה הם מתו ? או שלוקח להם יותר זמן לצאת ?

שאלה שנייה : הזרע שייצא ופורח לו נישבר באמצע הגיבעול שלו האם זה מפריעה לגידול שלו או שזה יסתדר ? ואם אני צריך לעשות משו אז מה לעשות ?

תודה מראש לעוזרים דרך אגב אני חדש פה

2. תום

תום חבר חדש

לייקים:
    0

ברוך הבא חבר!

ככה, קודם כל שתדע להבא תמיד מומלץ להכניס תמונה, ככה תמיד יהיה הרבה יותר קל
    לעזור לך להבין בצורה הטובה ביותר מה הבעיה.

דבר שני, אם הבנתי נכון - שתלת שלושה זרעים בעציץ אחד?
    זה לא טוב - אין טעם להכניס שלושה זרעים במקום אחד הם קטן יחסית, סיכוי טוב שבסופו
    של דבר שניים ימותו ורק החזק יישאר מבין שלושתם, מה גם שזה מעכב את את הצמיחה.

לגבי השבירה בגבעול בטוח זה ירפיע לו לצמוח, אבל סיכוי טוב שהוא יוכל להתאפס
    על עצמו ולחזור לגדול כמו גדול - קשה לי להגיד כי אין לי באמת מושג מה המצב שלו...אם
    תוכל לעלות תמונה זה יהיה מעולה :)

3. jack

jack חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה לא ראיתי שהגיבו לי הגיבעול היסתדר וצומח לו אבל עכשיו יש לי בעייה חדשה של נקודות צהובות שהופיעו לי על הצמח מה אני יכול לעשות איתם ? אני יכול לעלות תמונה הבעייה שאני מפחד מימלשינים אם יש לך דרך לעזור לי לעלוות תמונה בלי שיעלו עליי מאיפה התמונה הגיעה זה יעזור לי מאוד תודה :d

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!