1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בקשר לחיפוש בביתי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Canabis, ‏15/10/13.

1. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אהלן חברים יש לי שאלה שמאוד מציקה לי בזמן האחרון
    לפני בערך שנה באו אלי 4 בלשים לבית ( היתי לבד) פתחתי להם את הדלת כמו דפוק והם לא הראו לי שום צו חיפוש
    הפכו לי את כל הבית , ומצאו קססה של 2 באנגים למרות שזה לא משנה
    ונתנו לי מכות גם על זה שיצאתי עליהם וצעקתי שלא יהפכו תבית שיחפשו מסודר בלי לזרוק דברים כמו חיות ( הבית היה נראה כמו זבל אחרי זה והמזל שלי שההורים לא היו בבית והספקתי לסדר כדי למנוע אי נעימות)
    לקחו אותי לתחנה וחקרו אותי ( היתי אז כבר בגיר)
    בקיצור השאלה שלי אם אני יכול לעשות משהו בנידון גם אחרי שעברה שנה ומה החוק אומר לגבי הסיפור שלי? אני מאוד רוצה ללכת למחש בקשר למכות , ולחיפוש בלי להראות שום צו
    הם ניצלו את זה שהיתי בלי ההורים בבית כי אם הם היו הסיפור היה מאוד שונה .

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אחי דבר ראשון זה לא חוקי בעליל מה שהם עשו !!!
    דבר שני מחש לא ידגדג לא להם ולא לך את השיער בביצה השמאלית. מקסימום ייתן להם נזיפה.
    אתה צריך להגיש תביעה אזרחית בבית משפט נגד המשטרה כגוף שמה תוכל לספר את כל הסיפור גם על זה שהם נכנסו בלי צו גם על המכות, על הכל.
    דבר עם עו"ד דקל, הוא מאד מבין ועוזר בנושא, הוא עזר לי ככה בחינם ובכיף במייל כשחשבתי לתבוע את המשטרה על חיפוש שעשו עליי פעם (ובסוף לא תבעתי כל לא היו לי הוכחות, אבל דבר איתו אחלה של בן אדם)

בהצלחה !!!

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא יעזור לך כלום האלה להפך יטרידו אותך יותר וגם יפתחו לך תיק על תקיפת שוטר

שכח מזה ולהבא פשוט מאוד אל תפתח להם את הדלת (אם אתה לא בבית הם לא יכולים להכנס זה נקרה פריצה האלה אם כן יש אישור מבית משפט ובדרך כלל נותנים על מידה מודעני מדויק על סחר או החזקת נשק)

ושכח מזה פשוט אחי

#3 niv, ‏15/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏15/10/13
  4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ניב אל תבאס תבן אדם הוא רוצה שניתן לו תיקווה עוד איכשהו.. גם אם לא נשארה שום תקווה בעולם עדיין צריך להמשיך ולהיות בטוח בעצמך ובזה שאתה צודק (אם אתה צודק)

אחי - דבר עם עו"ד דקל !

5. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    אחי אם פתחת את הדלת משמע נתת להם להיכנס לא צריך צו אם נתת להם אישור להיכנס.

6. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    לא נתתי להם להיכנס פתחתי את הדלת לראות מיזה פתאום הם נכנסו בלי לדבר בכלל והתחילן להפוך לי תבית

כל מקרה תודה לכולם על העזרה woogs
    ייעץ לי בפרטי ואני כנראה יחשוב על תביעה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!