1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה|זנים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י newuser2051, ‏30/8/13.

1. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה לקנות זן מסויים שיעזור נגד מיגרנות,אני רוצה אחד אינדיקה ואחד סאטיבה יענו אחד ללילה ואחד לבוקר,ושזה ללילה יעזור גם לבעיות שינה.
    אני מזמין מסיד סיטי אז קישורים לשם,תודה.
    וגם אני רוצה נקביים,וכמה אמור לעלות כל הסיפור? -+ וגם זה גידול ביתי בתוך חדר(כן קראתי על איך לגדל חח)אה וזה חדר שאני יכול תכלס לשים את המנורה ומאוורר ,לא לשלוט בטמפרטורות ורמת ph וכאלה דברים ,ועד כמה הריח יכול להיות חזק?,החדר יהיה סגור. טיפה פתוח ורחוק מחלקים חיצוניים.

#1 newuser2051, ‏30/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏30/8/13
  2. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה,ועל הדרך האינדיקה יכולה לעזור לבעיות הירדמות,וסאטיבה לבעיות לקום,מהזנים שהבאת נכון?
    אגב אני לא מוצא את הred dwarf בסיד סיטי

#3 newuser2051, ‏30/8/13
  3. כן, אינדיקה עקרונית זה יותר רגוע ו"משכיב". סאטיבה יותר מעוררת ומצחיקה.

4. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    אגב אני לא מוצא את הred dwarf בסיד סיטי ותודה.ולגבי שאר השאלות לא ענית,נגיד ואני מגדל את הזנים האלה בתוך דלי של 10 ליטר,כמה יבול יצא לי?,זה בתוך הבית.

#5 newuser2051, ‏30/8/13
  5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כל צמח מוציא בין 28-75 גרם בגידול ביתי תלוי ברמת הגידול והתנאים.
    לגביי הריח הוא יכול להיות חזק,אני מקווה בשבילך שכן :)
    פילטר באיבי עולה בערך 300-400 שקל עם מפוח.
    כל עוד הטמפרטורה לא עולה על 32 מעלות ולא יורדת מ22 מעלות וזה בערך יציב אז יהיה בסדר
    לומרות שהמצב הרצוי הוא 28 מעלות אבל תאמין לי שהטבע לא מדויק על הרמה הזאות.
    ph האמת חשוב אם אתה מגדל במים או אם אתה מגדל סופר מתקדם.
    תקנה אדמה במשתלה זה מספיק טוב.
    בהצלחה.

6. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    זהו רק 28-75 גרם?? לחודשיים עבודה? באסה :( למהכתוב באתר 400 גרם למטר רבוע מה זה אומר? ואיזה ריח יש לזה?

7. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    400 גרם למטר רבוע - וזה בטוח ייקח לך יותר מחדשיים עבודה (חדשיים זה המינימום זמן שלוקח לרוב
    זני הקנאביס רק להפריח, לפני כן הם צריכים גם לצמוח...)

אל תגיד "באסה" על 75 גרם -אם באמת תוציא 75 גרם מצמח בגידול הראשון שלך אתה בר מזל וסחתיין עליך!
    הרבה מגדלים בפעם הראשונה לא מצליחים להגיע לקציר, או שהקציר שלהם הוא דל למדי - גידול קנאביס כמו כל
    דבר אחר בחיים זה משהו שדורש מיומנות שנרכשת עם הזמן.

בהצלחה!

8. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    בוא אני יגיד ככה,הבן אדם שהולך לגדל את זה(אני מנסה כמה שיותר להסתיר מידע חח,תמנונים אתם יודעים)אז קיצר הבן אדם שהולך לגדל את זה ,יש לו ים זמן,סבלנות ואוהב צמחים ויודע לטפל עכשיו אני אסביר לו את הכלים שהוא צריך והוא ידע מה לעשות,אותו בן אדם לא מצליח להשיג רפואי אז זה מה שהוא צריך לעשות לגדל לבד,ולכמה זמן שני הצמחים יספיקו אם יצא 150 גרם סה"כ לשני אנשים שישתמשו בקביעות נגד המחלה?נגיד 4 dוינטים ביום,וכמה יכול לצאת אם זה יעשה במיקצועיות רבה?
    תודה

9. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    קודם כל לא צריך ים זמן צריך סבלנות כי מבחינת זמן זה כל יומיים טיפול של חצי שעה שעה.
    בדרך כלל שמדובר בגידול פנים זה לא הולך לפי צמח אלא לפי השטח גידול.
    אבל זה לא 100% נכון, אני למשל ממליץ לשים במטר רבוע 8 צמחים, אבל אני מכיר אנשים
    ששמים 10 ויש כאלו ששמים 6.
    אתה כמובן גם שולט בכמה הוא יגדל ומתי הוא יפרח, ואם אתה רוצה אפשר להיכנס גם לפיצולים.
    אני ממליץ לגדל חודש ואז לעבור לפריחה, בשבועיים הראשונים של הפריחה הוא ממשיך לגדול
    ואפילו יכול יותר מלהכפיל את עצמו.
    תראה אם אתם שניים אז אני ממש ממליץ לכם לגדל מטר רבוע פעם כל אזה 8 חודש, ולא
    2 צמחים כל הזמן.
    אני דרך אגב מעשן 2 גרם ירוק אז ל3 חודש אני צריך 180 גרם שזה בערך 3 צמחים תלוי בזן.
    אם אתה מחפש כמות ומוכן להתפשר על איכות אז יש את הקריטיקל מאס שאמור לתת 750 גרם
    של ירוק בינוני ביותר ממטר רבוע, הוא נותן כל כך הרבה שלפעמים הענפים שלו נשברים,
    לא זן מומלץ אבל קיים.
    אם תרצה אני יכול לעזור לך גם בהודעות אישיות.

10. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה,ומה שאני צריך זה משהו שיעזור למיגרנות חמורות ועל הדרך לבעיות שינה,אחד ללילה ואחד לבוקר לשני המקרים,כמה צמחים אתה אומר לגדל בעצם? ואולי לקנות בעצם שני נשיים,ועוד 2 רגילים כדי שהם יתרבו?ומרחק של 1-2 יספיק כדי שהם לא יפרו את הצמחים הנשיים?
    תודהוכמה אמור לעלות העסק +- ל4 צמחים?
    ועוד משהו,אני שולט על הפריחה בעזרת שינוי באור? או מה התכוונת?
    ועוד משהו חח,מה קורה לצמח אחרי הקצירה,לא מגדל יותר פרחים?

#11 newuser2051, ‏31/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏31/8/13
  11. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    בשום פנים אל תקנה זכרים! גם אם אתה רוצה להפריח אז הופכים נקבה לזכר (בעזרת מים עם כסף) ואז מפרים
    איתו את הנקבה ויוצא לך זרעים 100% נקבה. אבל עזוב את זה זה למתקדמים.
    קנה 10 זרעים (2 סוגים) ותעשה 8 צמחים. קנה אוהל של 120*120*200 או שתעשה ארון לבד.
    תשתמש בנורה 600 וואט.
    אתה יכול לצאת פה בנזק של בין 600 שקל (אם תעשה הכל לבד) ל2000 שקל (אם תקנה הכל מוכן).
    אני ממליץ לקנות משהו שמיועד לזה במקום להתחיל לבנות לבד.
    כן אתה מחליט כמה הוא יגדל ומתי הוא יפרח לפי שעות האור שאתה נותן לו.
    שים לב שאם כתוב שצמח מגיע לגובהה מטר (לדוגמא) אז אתה יכול לתת לו לגבוהה יותר אבל זה דווקא יחליש אותו ויקטין
    את היבול.
    אחרי הקצירה אתה יכול להכין אחלה חבל, בדים ועוד שטויות אבל זה צמח חד עונתי ככה שהוא לא יתן עוד פרחים.
    דרך אגב אפשר גם להזמין זרע אחד ולעשות צמח אם ואז לעשות ממנה יחורים.

12. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה, ויש לי חדר כזה שהוא משהו כמו מטר על 2.5 מטר שבתוכו אני יגדל,אולי עכשיו עשית אותי עם רצון לגדל משהו כמו 5 צמחים משני הסוגים,ואיזה נורה תספיק ל 5-6 צמחים? ואפשר סוגים אחד סאטיבה ואחד אינדיקה למיגרנות והפרעות שינה?יותר לכיוון המיגרנות.מה זה יחורים?

13. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    חחחח נשמע אחלה חדר :)
    תדאג שהחדר צבוע בלבן נקי.
    אני ממליץ על נורה 600 וואט על 6-8 צמחים.
    250-300 וואט לשנים שלושה צמחים.
    אחי אתה יכול לגדל כל צמח זן שונה רק תשדל שההמלצת גובהה הוא דומה.
    אני אפילו ממליץ לך ואז לפעם הבא אתה תוכל לגדל את הזן שהכי אהבת ונתן לך את הכמות הרצויה.
    יחור זה שאתה לוקח ענף מצמח ושותל אותו באדמה ואז יוצאים לו שורשים והוא הופך להיות צמח בפני עצמו
    אבל עם אותו הגניטיקה בדיוק של צמח האם.
    נגיד ויש לך צמח עם 8 ענפים אז יכול לצאת לך בערך 6 צמחים, זה גם חוסך הרבה זמן כי תוך 10 ימים
    יש לך צמח שהוא שווה לצמח שגדל חודש מזרע.
    קח המלצה בשביל הכיף, לך למשתלה הקרובה לביתך עם אזה 20-30 שקל ותקנה אבקה ליחורים.
    תיסתובב בשכונה ותגזום ענפים מעיצים ושיחים שאתה אוהב (ורדים,לבנדר,עץ רימון,תאנה,גדר חיה וכ"ו)
    אח"כ תחתוך את הקצה של הענף באלכסון ככה ששטח איפה שהשורשים יגדולו יהיה יותר גדול.
    ואז תטבול את הענף במים ואז באבקה ואז תשטול את הענף באדנית או משהו ותדאג שתמיד יהיה רטוב.
    אחרי כמה זמן אתה תבין את העיניין ותוכל לעשות את זה על צמחים יותר יקרים לליבך:)

14. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    אחלה תודה רבה,ומשהו לגבי זרעים,אני מניח שלהזמין מחו"ל אבל זה לא מפחיד להזמין מחול? וגם אם אני מזמין על שם אדם שמת ,והמשטרה באה הם לא יכולים לעשות כלום תכלס נכון?

15. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    זה סיכון ואין מה לעשות.
    אל תזמין לאיפה שאתה מגדל.
    דרך אגב כל 10 זרעים אולי תקבל קנס אבל לא משהו רציני.

16. newuser2051

newuser2051 חבר חדש

לייקים:
    0
    זהו על הדף העונש כבד אבל השאלה מה יהיה בפועל אם אני מזמין חמישה שישה זרעים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!