1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי אחסון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י RNS, ‏9/3/16.

1. RNS

RNS חבר חדש

לייקים:
    0
    אחרי ששברתי ת'ראש בכל הרשת ונתקלתי בהמון תגובות שנויות במחלוקת רציתי לדעת מה פתרון האחסון הכי טוב לקנאביס , יש לי צנצנת ואקום שנסגרת עם ידית כמו שכולכם בטח מכירים אבל השאלה היא אם להשאיר אותה בטמפ' החדר או שעדיף לי לשמור אותה בטמפרטורת קירור במיני בר שיש לי?

בבקשה רק תגובות ממי שממש מנוסה בעניין ולא מסתמך על סתם שמועות או ידע שאינו אמין

#1 RNS, ‏9/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏9/3/16
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מקום יבש, חשוך וקר.

3. RNS

RNS חבר חדש

לייקים:
    0
    את זה כבר הבנתי , השאלה שלי היא אם לאחסן במיניבר שלי בתוך צנצנת וואקום ייתן את המענה
    מפני שכשהוא סגור אז הוא חשוך מן הסתם , דבר שני , שמתי אותו בצנצנת וואקום כך שאין אויר / לחות שיכולה לחדור, השאלה שנשארה פתוחה היא באיזו טמפרטורה אפשר או רצוי לשמור אותו ובמקרה שלי איזו אפשרות עדיפה יותר , בטמפרטורת החדר או טמפרטורת קירור? לא הקפאה , קירור, 2-3 מעלות

4. RNS

RNS חבר חדש

לייקים:
    0

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!