1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי הצהבה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י SWED, ‏13/5/16.

1. SWED

SWED חבר חדש

לייקים:
    2
    אהלן ח'ברה
    הבאתי את העציצים לפני חמישה ימים וביינתיים נראה שהם מסתדרים. החלטתי בסוף לגדל שניים power plant ו white russian. הראשון סאטיבה והאחרון אינדיקה. במקרה של הפאוור פלנט העלים התחילו להצהיב בתחתית ואפילו הורדתי אחד כי הוא היה די צהוב ועייף. הבנתי שטעיתי בלחות והבאתי מפזר אדים(קר). הם היו על 40% והבחור בחנות אמר לי להעלות ל70. לשאלותיי
    1. האם ההצהבה נגרמת מהלחות? האם אתם מזהים עוד בעיה?
    2. הבאתי את המפזר אדים לפני שעה ונראה שמצברים מים על העלים. תקין?
    3.מתי מומלץ להתחיל לאמן? לא אימנתי אותם כיוון שנשתלו מחדש ולא רציתי להעמיס עליהם יותר מידי לחץ
    4. האדמה עדיין מאוד לחה, אני מניח שזה בגלל שהצמח קטן יחסית לעציץ והוא לא שותה יותר מידי. ההנחה נכונה? האם ישנה בעיה או שאין מה לדאוג? העציץ מאוד אוורירי והמים עוברים דרכו ללא בעיה (שמתי שכבת כדוריות, החומות שמשמשות לצמחים סליחה שאני לא יודע את השם בתחתית שמאוד עוזרת באוורור וניקוז)
    אני מוסיף שני תמונות ואשמח לחוות דעת בנוגע לכל דבר שעולה לכם
    תודה מראש
    * הצמח היותר גדול וחתיכי זה הוויט רשן [​IMG] [​IMG]

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    העלים מקופלים! ובצד שני רטובים כנראה מהמכשיר אדים. מה הטמפרטורה בחדר? דווקה הגדול נראה במצוקה

3. SWED

SWED חבר חדש

לייקים:
    2
    למה מצוקה? הטמפרטורה עומדת על 24.4 ומחוץ לארון 23. הצלחתי להעלות את הלחות ל52 הוא פועל כבר 5 שעות ונראה שהלחות עולה, אבל בקצב איטי. מה אתה חושב? יותר מידי אוורור?

4. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    איפה נמצא המד לחות/טמפ׳ שלך? תכניס אותו לתוך האוהל/ארון

5. SWED

SWED חבר חדש

לייקים:
    2
    הוא בפנים עם הצמחים. לחות עלתה ל55. הוספתי מאוורר קטן לארון שיעשה בריזה קלילה על הצמחים. טמפ' עדיין 23. יכול להיות שקר להם?

6. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    לא קר להם הטמפרטורה בסדר! תסובב את המכשיר אדים שלא ירטיב את הצמח ישירות אלה שהחלל יהיה לח. מאוורר זה חובה מההתחלה

לפי מה שכתבת גם בהודעה השניה נראה לי שמחר תראה שיפור בקיפול

SWED אוהב/ת את זה.
  7. SWED

SWED חבר חדש

לייקים:
    2
    מקווה שאתה צודק. הייתה פשלה קטנה בלילה המכשיר אדים התרוקן והלחות ירדה ל46. אעדכן שוב בצהריים. תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!