1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה מקצועית לאנשים שמבינים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דוד גו, ‏6/12/16.

1. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    יש לי מפוח 1000 מק״ש בניתי לו פילטר פחם
    אבל אני לא יודע אם שמתי פחם במידה ו מישקל הנכונים. המפוח הוא 8 צולד. יש מישהו שיכול לתת אור על העיניין כמה פחם צריך להכניס בפילטר ואם הצינור שיוצא מהמפוח אמור ליהיות גם 8 צולד או שאפשר יותר קטן
    תודה אנשים

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אני לא יודע לענות לך.
    רק רציתי לשאול פרטים.

מאיפה קונים פחם מתאים?
    ומה המחירים?

כי אני צריך בערך 6 ליטר ובחנות חיות מחמד זה יעלה 600 שח לכמות הנ''ל

3. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    תבדוק איזה גודל פילטר פחם נמכר בחנויות בהתאמה למפוח ולחלל הגידול שיש לך. יש באתרים את המידות המדויקות שלו.
    אורך קוטר וכו' תשווה למידות שאתה בנית, זה ייתן לך פחות או יותר אינדקציה אם אתה בכיוון. לגבי הדחיסות של הפחם, על זה קשה לענות. לפי מה שאני יודעת הוא לא אמור להיות דחוס מידי, כדי לאפשר יניקה טובה של המפוח ופחות עומס על המפוח.
    אחרי כל זה, הייתי פשוט בודקת את היעילות שלו. בהנחה והחדר גידול אטום, שים קטורת בפנים או כל מכשיר ריחני, ותבדוק אם מריחים ביציאה של המפוח.
    אם הכניסה למפוח היא 8 צול, כדי להתחבר לפילטר פחם, גם היציאה של הפילטר צריכה להיות 8 צול.
    אבל בהחלט לא חייב, רק תצטרך לבנות או לקנות מתאם מ8 צול לקוטר יציאה של הפילטר פחם.

4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    יש לי ניסיון אם פילטרים בניתי מלא סוגים אחי.
    כמות הפחם תלויה בצורה של הפילטר שלך.
    אני ינסה להסביר אם בניתה פילטר לפי המדריך שעשיתי אז הכמות תלויה במרווח בים הצינורות ( אם המרווח קטן אתה צריך את הפילטר ארוך יותר אם המירווח גדול הפילטר קצר יותר) אבל תמיד תמידד אדיף לעשות אותו יותר גדול ולידחוס את הפחם טוב. והכי חשוב זה הבדיקה בלי בדיקה אין לך שום הנדיקציה אן הוא תואם למפוח או לא!
    בדיקה
    1, קודם אתה בודק את התנגדות המפוח בלי הפילטר ( עם רב מודד) רושם כמה אמפר
    שלב שני אתה מחבר את הפילטר ובודק שוב אם האפרג' עלה סימן שהפילטר קטן, אם ההמפרג' נישאר אותו דבר אז מצוין.
    2, בדיקת יעילות הפילטר ( תעשה משהו כמו שanna כתבה. ( בדרך כלל אם הפילטר שלך דחוס כמו שצריך לא יהיו בעיות.

5. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

וואלה יש מלא חברות שמוחרות פחם פעיל תגגל "פחם פעיל 4 מ'מ"

אם יש באזור שלך מקום שמוכרים ציוד למעבדות. שק של 30 קילו עולה בערך 300 שקל. 30 קילו מספיק לך למלאא מלא שנים

Sandoz ו-אתנול אוהבים את זה.
  6. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    קודם תודה לעונים עכשיו יש הבנה טובה יותר
    בקשר לפחם שק של 25 קילו עולה 560 שח אתה יכול למצוא אצל שמואל כימיקלים באיזור קריות חיפה דפי זהב יעזור לך

אתנול אוהב/ת את זה.
  7. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    זה יהיה נחמד אם מישהו כבר יעלה פוסט איך בדיוק בונים פילטר פחם.
    איזה חומרים - ואיפה קונים , וכו

8. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

מה לא אהבתה את המדריך שלי?

אם לא מובן משהו אני ישמח שתישאל אני ישתדל לענות מה שאני יודע

Eff אוהב/ת את זה.
  9. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225

לא ידעתי שיש מדריך

10. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    דווקא בדברים כאלה אני לא אוהב לאלתר, השקעת באוהל וציוד ומפוח של 1000 מק''ש ועכשיו אתה רוצה לקחת סיכונים כדי לחסוך עוד כמה מאות שקלים? לי באופן אישי זה נראה מיותר.
    כל הפילטרים בבנייה עצמית האלה סבבה לחללים קטנים עם מפוחים קטנים אבל ל1000 מק''ש אם אתה רוצה פחם שלא יחנוק אותו מצד אחד אבל מצד שני גם יסנן את הריח, תהיה צריך הרבה זמן של ניסויים כדי להתאים את הגודל והדחיסות של הפחם למפוח.
    *חייב לציין שאין לי נסיון בבנייה של פחם ביתי אז יכול להיות שאני סתם מוריד אותך בלי סיבה אבל תחשוב על זה:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!