1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה על תאורה, scrog וסופרקרופינג

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Edi 34, ‏18/7/16.

1. Edi 34

Edi 34 חבר חדש

לייקים:
    26
    שלום לכולם
    זה הסטאפ שלי:
    HOMEBOX AMBIENT 80x80x160
    נל״ג 400w sunmaster משולבת
    cfl 120w
    4 עציצים 8L
    אדמת חנויות גידול: אדמה קלה עם פרלייט

השאלות שלי הם כאלו:
    1) האם ניתן להמשיך את הצמיחה עד שאני יסיים למלא את כל חלל הגידול בענפים, רק עם ה cfl 120w ואז כשאני אכניס לפריחה להשתמש בנל״ג 400w ? (אני שואל כי כל פעם שאני מחזק עם הנל״ג לכמה שעות, צצות בעיות שונות ומשונות, אולי זה חזק להם מידי עכשיו)
    2) ביצעתי התעללויות קשות בצמח על מנת שהוא יצמח לרוחב (7 קיטומים וצביטות כיפופים (supercroping) אתם ממליצים לי להמשיך עם זה ולגדל רגיל או בscrog? (אני מת לגדל בסקרוג אבל אין לי פתרון להשקיות ניקוזים ושטיפות, גם ככה החלל קטן)
    3)האם יש איזשהו סיכוי לנעילת שורשים בעציצי 8 ליטר האלו? אתם ממליצים לי להעביר אותם למשהו יותר גדול?

תודה על התשובות והעזרה

#1 Edi 34, ‏18/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏19/7/16
    גנג'יאל אוהב/ת את זה.
  2. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    1. אתה יכול להמשיך עוד עם הצמיחה, אבל תיהיה מודע בדיוק כמה הזן שברשותך הולך להתארך בפריחה שלא תכנס למצב שלא יהיה לך מקום.
    2. להכניס רשת ולסדר בה את הקולות זה שטויות ושווה את זה לדעתי. פיזור האור על הצמח משתפר משמעותית ובשטח גידול קטן זה רק יותר אפקטיבי.
    3. כן יש סיכוי. אם תמשיך להרבה צמיחה השורשים בדוק ינעלו לדעתי. הייתי ממליץ על 15 ליטר לסט אפ שלך.
    ובלי קשר לשאלותיך הייתי ממליץ לך לסדר שם בלמעלה ולהרוויח עוד כמה סנטימטרים של מרחק מהמנורה.
    בנוסף, שאתה מעביר ל-HPS תעשה את זה בהדרגתיות ויהיה יותר קל לצמחות.
    בהצלחה...

Edi 34 ו-גנג'יאל אוהבים את זה.
  3. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    1. במקומך הייתי מוריד את הCFL ועובד רק עם הנל''ג. איזה בעיות צצות לך עם הנל''ג? יש לך מד טמפ'? מה המרחק של הנל''ג מהצמחים?
    2. אם אתה רוצה צמיחה רחבה שתמלא את כל החלל הייתי ממליץ על SCROG ו LST. שטיפה לא חובה.
    3. עציצם של 8 ליטר זה די קטן. אם תצליח להחליף את ה8 ב15 זה יהיה טוב.

Edi 34, גנג'יאל ו-שמיל החתול אוהבים את זה.
  4. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    יש לך טעויות של מתחיל. מהר להעביר לעציצים גדולים ולעבור ל400. יש לך שטח 80X80 אתה יכול להכניס לשם עציצים גדולים. אני משתמש בדליים של צבע. הצמחים שלך כבר בוגרים, מזמן הם צריכים או חזק. לדעתי תצמיח עוד קצת ב 400 ותפריח.

5. Edi 34

Edi 34 חבר חדש

לייקים:
    26
    תודה לכולם על העזרה

6. Edi 34

Edi 34 חבר חדש

לייקים:
    26
    בהעברה צריך להרטיב את האדמה בעציץ ואז להפוך אותו ?

7. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    תעביר יבש ותפנק בהשקייה איכותית לאחר המעבר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!