1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות חשובות דחוף ביותר

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י kaboom, ‏6/6/17.

1. kaboom

kaboom חבר חדש

לייקים:
    0
    1. יש לי זרעים לזן שלא ידוע בשום מקום כמה זמן לכל תהליך צמיחה ופריחה
    איך אני יודע מתי לעבור תהליך?

2. תקציב מוגבל בינתיים לכן אני רוצה לעבוד עם נורות CFL, כמה נורות/ואט/יחידת מידה כלשהי צריך לצמח/מרחב גדילה מסוים
    במידה ואני מקריב את המנורות כמו שצריך

3. אני רוצה לגדל בחדר 6 מטר מרובע בלי פתח אוויר כלשהו יש מאוורר, האם זה מפסיק או שצריך לפתוח חלון מידי פעם
    בנוסף האם היתושים/זבובים שבאים יכולים להזיק

תודה לעונים

#1 kaboom, ‏6/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏6/6/17
  2. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    תתחיל מלקרוא את המדריכים פה בפורום
    http://forum.קנאביס.com/index.php?t...ידול-קנאביס-האשכול-הזה-יחסוך-לכם-זמן-יקר.521/

אני הייתי מכוון ללפחות 10000 לומין תאורה פר צמח
    תהיה חייב לאוורר את החלל שלך או להעשיר בפחמן דו חמצני (שמדמה תחלופה של אוויר)
    יתושים וזבובים לא נחשבים כמזיק למרות שגם אותם אנחנו לא רוצים בחלל...אבל כן מזיקים אחרים יכולים להכנס מהחלון

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    כמו שההולנדי לפני המליץ - גם אני מציע שתעבור על חלק מהמדריכים במגזין
    מכיוון שהם יענו לך על רוב השאלות.

על כל פנים - לגבי מתי תדע להעביר את הצמחים לפריחה:

אין תשובה חד משמעית וקבועה לשאלת תזמון המעבר לשלב הפריחה והדבר תלוי במספר גורמים שונים: הזן, המרחב בחלל הגידול, גילו של הצמח ומצבו הבריאותי, מצע ומערכת הגידול (אדמה/מצע מנותק), טכניקת הגידול (SOG, SCROG וכדומה) וכמובן כמות הזמן הנתונה לרשותו של המגדל עצמו.

כלל האצבע שיתאים ברוב המקרים הוא לבחון את מראה הצמחים מהצדדים ומלמעלה ולעבור למשטר אור של 12/12 כאשר אלו הגיעו למחצית מהגודל הסופי הייעודי שלהם.

כלומר, תחשוב פחות או יותר מה הגודל המקסימלי שאתה רוצה את הקנאביס שלך
    ותתחיל להפריח אותו כשהוא מגיע לחצי ממנו - לא תזיק גם מעט אינטואיציה.

שאר השאלות שלך נענו על ידי ההולנדי...

kaboom אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!