1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות לגבי אוטומטיים והבסיס

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י KardioGod, ‏5/3/17.

1. KardioGod

KardioGod חבר חדש

לייקים:
    0
    עוד לא זרעתי כלום ואני רוצה להיות לדעת שיש לי הכל לפני שאני מתחיל
    יש לי כמה שאלות שלא מצאתי תשובה באף מקום (Rollitup/High times/THC talk/Grow weed easy).....

1 - אני אשתמש בAir pot של 5 גלון (19 ליטר). האם אני יכול להשתמש באדמת קוקו פרלייט לסוג כזה של עציץ? שמעתי שאדמת הקוקו מאד אווירית, וגם ככה העציץ עצמו מאד אוורירי, ללכת על זה?
    ואם לא, יש אדמה שתלך לי טוב עם air pots?
    אשמח להמלצות :)

2 - הבנתי שאוטומטי לא אוהבת תזוזות יותר מדיי, ולכן אני חושב לשתול אותה בקובית צמר מינרלי, וכשהיא תצא מהאדמה לאוויר העולם, להעביר אותה ישר לעציץ הסופי שלה (5 גלון).. קראתי שאנשים שהעבירו ישר וזה הלך להם סבבה.
    השאלה שלי היא - לחכות קצת? לתת לה להיות בעציץ קטן לאיזה שבוע שבועיים לפני שאני מעביר? אני מתחיל ולא רוצה לפקשש כלום בצמיחה שלה

3. ראיתי בכמה מקומות שאנשים קיצצו את הדשנים שלהם בחצי כל השקייה כי אוטומט לא רגיל לכמות של דשנים כמו זן רגיל. זה נכון?

4. ראיתי דשן מיוחד לפרחים שמנים ודביקים באחת nחנויות הגידול
    האם אפשרי להוסיף אותו בזמן הפריחה לאוטומט?

תודה מראש :rolleyes:

#1 KardioGod, ‏5/3/17
    נערך לאחרונה ב: ‏5/3/17
  2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    תגדל באדמה-פרלייט, תשתול ישר בעציץ הסופי.
    דשנים החל מגיל שבועיים לנביטה, משטר השקיה כל יומיים (בשבוע- 2 מדושנות אחת רק מים).
    בגלל שאתה מדשן פעמיים בשבוע תדשן בחצי מינון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!