1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שונא משטרה בגלל החיפוש מעשנים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י SuperWeedMan, ‏11/3/15.

1. SuperWeedMan

SuperWeedMan חבר חדש

לייקים:
    0
    או בכללי שונא אותם בגלל התעללות באזרחים.

השאלה שלי יותר בכיוון אם תיהיה אי הפללה או שיהפוך לחוקי, תשנה דעתך על המשטרה?

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הם חזירים זה למה שונאים אותם

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    זה הכל בידיים שלהם

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לא אשנה את דעתי. משטרת ישראל היא ארגון פשע וטרור בחסות החוק. כשתהיה בקרוב אי הפללה ולגליזציה זה יהיה נגד רצונם.

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    סביר להניח שאם הם יפסיקו להתעמר בסטלנים תמימים שכל חטאם הוא שאכטה, ובאמת ישתמשו במשאבים שהתפנו לתועלת הציבור במקום בהתעללות בו, אז עם הזמן דעתי תשתנה.

אבל זה נכון גם לגבי מצלמות מהירות וחוקי תנועה שמותאמים לתשתיות ארכאיות ורכבים של שנות ה-60.... שאם אותם יהפכו להגיוניים אז תדמית המשטרה תשתפר

ואם יפסיקו לתפוס בכוח ילדים שמנסים למכור את הכרטיס שלהם ללונה פארק/משחק כדורגל עקב שינוי תכניות בטענה שהם ספסרים

אני בטוח שהרשימה עוד ארוכה אבל לא עולה לי עוד כרגע.... אבל בגדול אני מאמין שזה יפתח להם צוהר עצום לשינוי תדמית - מקווה שהם יפעלו בהתאם ושפרו את תדמיתם

6. MR AWESOME

MR AWESOME חבר חדש

לייקים:
    0
    דעתי לא תשתנה. בסה"כ בעבר ובהווה רודפים אחריי בגלל פרח מסכן. וזה עוד בלי לדבר על השחיתות הרקובה בתוך הארגון.

7. abcd

abcd חבר חדש

לייקים:
    0
    אני שונא את המשטרה בעיקר כי הם חבורת חזירים שלא יודעים את החוק,רק מחפשים לעשות רע לאנשים ושיכתבו עליהם דברים טובים ברקורד.

יצא לי להיתקל פעם אחדות בשוטרים טובים שעושים את עבודתם נאמנה, ודאגתי שיקבלו ציון לשבח ואת הכבוד הראוי המגיע להם, הן פנים מול פנים והן בכלי תקשורת כמו פייסבוק.

הגענו למצב שבמדינת ישראל לראות שוטר טוב זה כבר משהו נדיר..עצוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!