1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שחר יעלה ואז תגלה הקנקן יתמלא

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י סתם אחד, ‏3/7/15.

1. סתם אחד

סתם אחד חבר חדש

לייקים:
    2
    בני אדם חיי , על פני שלוש מצבים עקריים וחיפוש אחרי דבר אחד שקט.
    לא השקט שאתם חושבים זה בכלל חלק ממצבי הרוח של האדם, שקט זה סיבבה טובה ותומכת.
    לא משנה כמה אדם יכחיש את זה, אבל לבד זה הדבר הכי גרוע שיש. אין אחד שאוהב את זה, כל אדם רעב ליחס , אבל יש מצב שאדם כבר מתייש לחפש את זה, וזה מה שמגיע אותו למקומות רחוקים.
    זה למה אכלוסיות המאושרות בעולם זה אוכלסיות מאוחדות וזה למה במקומות הכי עניים בעולם אתה יכול לראות את אנשים עם שמחת החיים או אנשים עם כילפה עווה ביותר בעולם.
    ומה שמשגע את העולם זה החרמנות /אובססיות/סטיות/כאב/רכוש/כבוד/פחד/.
    מצב של שקר -
    מצב לא ידוע-
    מצב אמת -
    מה שאני אומר אולי מאוד מוזר , אבל זרמו עם זה.
    אני כותב את זה אחרי התקופה הכי קשה בחיי.
    א

שקר = סינוור

מצב לא ידוע = ריקנות
    .
    אמת = פסיכופטית.
    בו נדבר קודם כל העל אנשים שחיים על פי מצב באופן קיצוני.
    בן אדם שחיי בשקר הוא מרגיש בסוג של סינוור חושים, וכמבן שהוא מחפש את הלא ידוע ומה שהוא באמת מחפש זה את השקט , להחליף תשקר באמת .
    בן אדם שחיי על פי מצב לא ידוע, הוא לא יודע מה התשובה לבעייה שלו,או איך להגור כוחות לפיתרון, בקיצור לא לפתור תפזל, וזה נותן לאדם מצב של ריקנות, אפשר לראות את זה אצל כל נרקומן או פושע (כל אדם שפוגע באנשים אחרים) וכמובן כעס
    דיכאון.
    בן אדם שחיי על אמת, הוא חוסם את כל הרגשות שלו בשביל להבין כמה שיותר את דברים בהגיון, או למחוק רגשות ,הוא מחפש תשובה לכל דבר וככה יוצא שהוא כל הזמן במצב לא ידוע, וזה מה שגורם לבן אדם להיות במצב של טירוף.
    ולמצב שחייב להרגיש משהו, שזה כמובן חרמנות אובססיות וסטיות וזה מה שיכול להפוך אדם שהיה תמים לרוצח,
    וזה מה שאנשים קוראים לפסיכופט "אין דבר כזה- או כולנו כאלה תלוי בנקודת המבט שלך"
    כמובן שבכל מצב שאדם חיי יש לו יצרים, אבל היצרים הכי חזקים הם דווקא אצל אנשים רקניים, אז ככל שאתה יותר רק אתה יותר תבגוד אתה יותר תרביץ, אתה יותר תכעס אתה יותר תעשה דברים מניים בסתר שיגרמנו לך להצטער
    על הרגע שנולדת, ולפעמים גם לא בסתר וזה הרישמה רחוקה מאוד מלהסתיים.
    מה שכתבתי זה רחוק מלהסתיים, אני מסטול מבירה גת וגראס מעולה ונגמר לי יכולת המחשבה אבל אמרתי את הדברים הבסיסים שהיו בתוכי, דברים שלכך לי להבין יומיים וחפשתי כל חיי, ובשביל להגיע להבנה הייתי צריך\להגיע
    לתחתית של המדרגה ותאמת עשייתי את זה בכוונה כי כבר לא יכולתי יותר הרגשתי ריק ודיכאוני ונסייתי להבין ממה זה, וגלייתי שזה בגלל שאני לא יודע להתגבר על הגיון . הגיון זה דבר מאוד בריא אבל עם לא יהיה
    לך משהו שיטשטש (זוגיות זה הטישטוש הכי חזק שיש) אותך אתה בחיים לא תהנה ולא תיהיה מאושר בחיים.
    חוכמה זה בטון טיפשוט זה זהב.
    ידע = ניסון וזה פליטנה אין סיבה לשליח אותה לפח.
    וחיפזון מהשטן תעשו עם אצמכם ניסון, שתו פחית בירה לאט (כשעה) או שתו שלוש כוסות וודקה אחד אחרי השני. אם אין לך שליטה תפיל ראשים או תעשן גוינט ממש חזק או ותר על שתייה.
    אתה תראה מה הבדל בן לרחף ולהטמסטל ובן להיות מחוק. גראס יודעים מה FUCK IT עם זה זורם תעשנו כמה שבלכם לכם מתי שבלכם.
    לא חשיש תוצרת הארץ. עם החומר הוא טוב גראס יחזיק לך פי שניים זמן בראשים. על גרם אני פותח 4 סיגריות ואני מסטול ממנו 48 שעות(בדיוק כמה שאני רוצה, חזק פסיכודלי . )
    450 = 10 יום, מה לעשות תעבור דלרים עד שמצא תזהב. כל הזמן תחפש עד שתימצא, תאמין לי מחפשים אותך יותר ממה שאתה אותם .
    בכל העיר יש אנשים שתפקדים לזהות אנשים בעניין פשוט תחבר לאנשים
    אל תפחד לשאול או לדעת בחיים , אבל תעשה לאצמך טובה לא כל דבר אתה צריך לחפש ולדעת שתצטרך תידע תחפש אותו.אחרת סתם תזייעה.
    אגו זה עד דרך של בריחה תהוכיח ברגע האמת שאתה גבר ואז אף אחד לא יעשה אליך פוזות ותענה בלי פחד, ובלי טימטום , פשוט ציין את המובן מאליו בלי קללות בלי עצבים ובלי חיוך.
    ואם אתה חלש פיזית לך תתאמן מאתמול, כי אין מה לעשות חייב לדעת לשרוד, ומה לעשות שאתה יודע לשרוד יש לך כרטיס לכווין אחד אל האושר , בתקווה שהמסוק לא יתרסק זה קורא יותר ממה שאתה חושב.
    גם תמיד מצנח.
    ם
    עם אתם לא מסכימים אין סיבה לעליב או משהו , אני במלא חסר ביטחון לתת לאנשים לקורא את זה.
    ר
    עם יש לכם משהו להוסיף או לתקן או להוסיף אני ישמח לשמוע .

עם אין לכם כוח לקורא אני גם מבין ("
    פעם הבאה אני יכתוב על הפחד של האדם על פי העניים שלי.

עם לא התחברת אין מה לעליב

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
  3. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    אמדי? די אם טי? דבר אליי

4. סתם אחד

סתם אחד חבר חדש

לייקים:
    2
    מחקו

#4 סתם אחד, ‏5/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏5/7/15
  5. סתם אחד

סתם אחד חבר חדש

לייקים:
    2
    [

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    למה?

7. סתם אחד

סתם אחד חבר חדש

לייקים:
    2
    שאתה מסתכל לבן אדם בעניים אתה מעלה את את הביטחון עצמי והריכוז שלך מול אותו בן אדם, כמובן שצריך ללמוד את זה בהדרגה, ושתצטרך להגן על אצמכם פשוט סתכלו על מישהו בםעניים ותראו איך אתום קוראים את התנועות שלו (מי שיודע להתאמן יודע את זה ) יש הרבה כח בהסתכלות באדם בעניים כמובן רק לצורך תקשורת ולהגן על אצמכם אל תסתכלו על בן אדם שפועל באלימות לא משנה כמה אתה חזק אל תפעל באלימות עד שאתה לא בסכנה. ותנסה כמה שיותר לא להגיע למצב כזה, אגו בחיים זה לא סיבה להרים ידיים. ולא משנה כמה אתה חיי בחיים אל תזלזל באיש , גם נרקומן על מחטים יכול להיות גאון או אומן אומניות לחימה. והסתכלות על בן אדם עם אתה באמת מסתכל על זה לעומק אתה תתחיל לראות את כל אנשים כאותו דבר רק בפרק שונה חד וחלק.

#7 סתם אחד, ‏5/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏5/7/15
  8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כתוב בצורה אמורפית מידי.
    ממש לא ברור מה הכותב ניסה להעביר.

brownsugar אוהב/ת את זה.
  9. סתם אחד

סתם אחד חבר חדש

לייקים:
    2
    אז תנסה לסדר את האטומים - אולי תנסה ליצור מזה משהו. קיראה אחת שתיים לא מספיק.

10. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    יפה יפה לימדת אותי דבר או שניים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!