1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שילוב קנאביס מריחואנה - עם תרופות נוגדי דיכאון וחרדה. מקרה שחוויתי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י just4fun, ‏16/12/14.

1. just4fun

just4fun חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן,
    אני רוצה לספר לכם כמה פרטים שחוויתי, בשילוב של תרופות נוגדות חרדה ודיכאון ועישון מריחואנה באותה תקופה.

כבר חצי שנה שאני חשוף למה שנקרא ירוק מריחואנה וכו'. אמנם לא לעיתים כל כך קרובות כלומר פעם בחודש.
    מה שלא ידעתי, זה איך זה ישפיע עליי עם הכדורים שאני התחלתי לקחת פבוקסיל (תרופה נגד חרדה) שמורידים את לחץ הדם ומשפיעים על המוח.
    החלטתי לנסות.

הכל התחיל דווקא בבוקר,
    שעה 12 בבוקר, אני בבית שם שירים במחשב, אווירה טובה. מוציא את הבאנג, קוצץ את העלים, שם קצת טאבק.

והופ הבאנג מוכן !

מה שצריך לעשות עכשיו רק להדליק לקחת לריאות ולחכות.

כך עשיתי, פעמיים!

הכל נראה רגיל בשתי דקות הראשונות, שתוך שניה אני מרגיש תחושת קור קרה כל כך. וסחרחורת נוראית.
    אני חושב שזה היה בגלל הלחץ הדם הנמוך שהיה לי באותו רגע, אני לא בטוח.

מיד הלכתי לכיוון המיטה וישבתי, התחננתי שזה יעבור, הרגשתי הרגשה לא רגילה, משהו שבחיים לא הרגשת!!
    מיד התחילו לי מחשבות שאני הולך למות. הרגשתי את זה, הרגשתי את זה חזק.
    את כל התחושות קור והסחרחורות והרגע הזה שעוד שניה אני הולך לעצום תעיניים ולא לקום!
    תכלס, השלמתי עם זה. כבר ראיתי את זה קורה במאה אחוז. הייתי בטוח בזה כל כך.

חצי שעה של סבל כזה ואז הרגשתי כמו מלך העולם למשך השעתיים הבאות. תחושה חזקה מאוד של "היי"
    שכלום לא אכפת לך אתה צוחק מכל דבר ואתה רוצה רק לרקוד.
    הרגשתי הרגשה מדהימה.

הדברים האלה בחיים לא קרו לי לפני הכדורים! זה ממש לא הייתה סטלה של מריחואנה.
    הרגשתי כאילו אני על סמים קשים.

אז קחו אחריות ותבדקו לפני שאתם משלבים עם דברים אחרים.

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    גבר אל תערבב כימי עם טבעי...פשוט לא בא טוב

3. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני כבר לוקח במשך חודש לוסטרל שהיא גם תרופה ממשפחת ה ssri בגלל הדיכאון שאני סובל ממנו.. חבל שלא קראת קצת לפני שהחלטת להוריד ראש של באנג.

לרוב האנשים בעולם ה ssri מוריד את הסיבולת של הקנאביס, אצלי בגלל הדבר הזה 6 פאפים מאינדיקה טובה זה כבר יותר מידיי.
    אבל אין שום סכנת מוות של שילוב ssri וקנאביס, קנאביס פועל על רצפרטורים cb1 וcb2 שפועלים יותר על הדופמין, ותרופות ssri פועלות רק על הסרוטונין, ככה שאין איזה התנגשות שיכולה להסתיים באיזה נזק קטלני.

לדעתי התרופה שהתחלת לקחת הורידה לך באופן משמעותי את הסיבולת שיצרת לקנאביס, והסטלה ב30 דקות הראשונות הייתה ממש חזקה עבורך ברמה שלא הכרת קודם לכן פשוט נכנסת לסרט שאתה עומד למות.

אני אישית כמעט ולא משלב כדורים עם קנאביס, רק בגלל שהסיבולת יורדת ואז אתה נעשה רגיש ל THC, ככה שהסטלה מרגישה יותר כאילו לקחת איזה סם נרקוטי עוצמתי כמו אמדי או קוקאין.
    לא מזמן עישנתי סופר למון הייז עם חבר, והאמת שהיה לי את הסטלה הכי טובה שהייתה לי בחיים! זה פשוט הרגיש לי משהוא הרבה יותר עוצמתי מכל סטלה רגילה שהרגשתי לפני הכדורים.. כל הצבעים נהפכו להיות חזקים וחדים בצורה שקשה לתאר במילים, הכול היה זוהר ובוהק סביבי, הרגשתי את כל הטבע כאילו אני יכול להרגיש את העצים ואת כל מה שמסביבי.. והאופוריה הייתה הדבר הכי כיף שהרגשתי בחיים מרוב הרגשה גבוה לא יכולתי לעמוד הרגשתי שאני איזה 20 מטר מעל הריצפה.

אבל באמת שאני כמעט ולא משלב, זה רק בגלל שכל כך רציתי לנסות את הסופר למון הייז כבר המון זמן.. ואם לא הייתי מנסה אז הייתי מפספס חוויה שכנראה לא הייתה חוזרת, כי לא לכולם יש את הזן המשוגע הזה.

#3 LarryOG, ‏17/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏17/12/14
  4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני לוקח תרופת ssri ומעשן תוך כדי, לא שמתי לב לשינוי חוץ מזה שהקנאביס העלים לפרק זמן קצר את התופעות לוואי של התרופה

5. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    כן יש כאלה שזה לא משנה להם שום דבר מבחינת הסטלה, אצלי זה מרגיש כאילו הסיבולת שלי חזרה להיות כמו בסטלה הראשונה שלי חחח.

אבל יכול להיות בגלל שאני מעשן פעם בשבועיים..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!