1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלום לכולם!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י SugaGreen, ‏9/6/14.

1. SugaGreen

SugaGreen חבר חדש

לייקים:
    0
    פתאום התחלתי להתעניין בגננות ורציתי לשאול אותכם כמה שאלות. כמו שבטח זיהיתם מיד,אני מתחיל חסר ניסיון ועם קצת ידע תיאורתי שקבלתי מהמדריכים. אז קודם כל, חשבתי על 2 עציצים צנועים, זן אוטומטי, אני מעדיף להיכנס לזה בהדרגה. אז השאלות:
    1)איזה זן כדאי לי?אני הייתי שמח לזן עם % thc גבוה ככל האפשר ושיהיה ידידותי למגדל המתחיל ואם אני אקצור 50 גר׳ משניהם,אני יהיה מבסוט, אני משתדל להנמיך ציפיות אבל סבבה.
    2)הגידול שאני רוצה,זה אינדור. פשוט כי אין לי אופציה אחרת..עכשיו, אני לא גר לבד, חשבתי לגדל בתוך מחשב, אבל אני קצת מוטרד מהריח..אני מתאר לעצמי שהריח בא בשלב מתקדם יחסית, אבל אני רוצה להיות מוכן...מה עושים עם הריח?
    3)אפשר בבקשה קישור למדריך עדכני ורלוונטי של מאיפה ואיך להזמין זרעים בצורה בטוחה?
    4)זה באמת מסובך כמו שזה נישמע?הרושם שזה עשה לי זה שהצמח הזה דורש הרבה יחס וטיימינג.זה באמת כזה מתסבך(בהתחלה לפחות) כמו שזה נשמע?
    5)יש לכם הצעות?טיפים?אני אשמח :)
    תודה מראשו שניהיה בראש.

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. כאן תוכל למצוא מגוון כתבות המספקות מידע על זני קנאביס שונים:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/category/מדריכים-וטיפים/קטלוג-זנים/

כאן תוכל לקרוא סיקורים של חברי הפורום אודות זני קנאביס שונים:

http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/forumdisplay.php/19-סיקור-זנים

2. עסק מסריח: כיצד ניתן להעלים את ריח הקנאביס באופן יעיל

3. כרגע יש את "המדריך להתחמקות מתמנונים" - בקרוב יעלה מדריך מעודכן יותר:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2011/11/מדריך-להתחמקות-מתמנונים/

4. אם אתה עושה בשכל כמו שאתה עושה ומתחיל בקטן אתה תראה שזה תחביב מאתגר, מהנה ומתגמל :)

5. לקרוא כמה שיותר!

יכול להתחיל מכאן:

אשכול המדריכים הגדול

3. SugaGreen

SugaGreen חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה!ד״א, אני יודע שזה עלול להישמע קצת פרנואידי...אבל אפשר לשים לב להבדל משמעותי בצריכת החשמל?הבדל כזה שאולי קצת קשה לתרץ במידת הצורך?עדיף לסבול מלילות חמים ללא מזגן כדי לקזז את זה קצת?
    עוד משהו, אני ראיתי את הכתבה על ההוצאות ההתחלתיות, אבל בכל זאת, כמה עלה לכם הציוד ההתחלתי?הכתבה הזאת מדוייקת?או שהציוד שהם מדברים עליו קצת יותר מדי בשביל הצרכים שלי?
    תודה :)

4. TheFornicator

TheFornicator חבר חדש

לייקים:
    0
    וואו כמה שאלות אני עייפה, מסטולה ומבולבלת.
    אממ אתה גר עם שותפים? כי זו הרבה התעסקות, לכלוך, ריח (למרות שהבריזה אצלי בתזונה אז זה לא מפריע אבל גם אין לי שכנים בקומה), רעש (מאוורר, וונטה שאתה חייב בחלל קטן 240₪).
    אז הם בדוק ידעו על זה. אלא אם כן אתה הולך להשקיע הרבה כסף ולקנות מסנן פחמים ולבודד את זה איכשהו בנוסף לכל השאר..
    דשנים זה גם חלק מהעניין - ותאורה טובה.
    בקיצור, אני השקעתי במה שהם צריכים אך לא מעבר כי זה לא מפריע פה וזה נורא יקר לי כרגע.
    תעשה את השיקולים שלך..

ובתוך מחשב זה די קטן אז הייבול יהיה בהתאם + זנים אוטומטיים מביאים מעט ייבול אניוואיז. אז זה לא נשמע לי אידיאלי אבל אני אוהבת אותם גדולים. :)

לגבי החשבון חשמל - כשאדע אומר לך אבל לד זה הכי חסכוני.
    זה לא אמור להיות משמעותי אם זה בקנה מידה של מנורה קטנה.

הכל הסתכם עד כה בסביבות האלף ש״ח (בין שניים) כשאני משתדרגת לאט לאט.
    מקווה שזה יהיה שווה את זה.
    זה קצת מלחיץ.. אגבב.

בהצלחה, משחקי הכס.

5. TheFornicator

TheFornicator חבר חדש

לייקים:
    0
    אהה יש פה איפשהו מדריך שמסביר איך להכין מסנן פחמים בעצמך.. נראלי קצת מעפן אבל תגיד לי אם זה עובד!
    סתכל על המדריכים - יש שם המון מידע מועיל וכדאי לך לדעת את כל האופציות שיש לך אם אתה מחליט ללכת על זה.

ממ זרעים! אני פוחדת להזמין, זה לא הכי בטוח, אני אביא כשאהיה שם.. ואפשר למצוא ולגדל אחלה צמחים גם מסתם זרעים. זה מה שאנחנו מעשנים פה.. וזה לא רע.
    זה סיכון.. אני משתדלת להמנע כמה שאפשר.

6. SugaGreen

SugaGreen חבר חדש

לייקים:
    0
    אז קודם כל סליחה על הבלבול והשאלות.אני לא גר עם שותפים, יותר גרוע...עם הורים :/
    אני מנסה לחשוב על אלטרנטיבה...אולי אפילו אוטדור...בכמה שונה אינדור מאוטדור באופן הטיפול בזן אוטומטי?
    מבחינת היבול, קשה לי להאמין שאני אתאכזב, אני ממש זול מהבחינה הזאת, 50 גר׳ יספיקו לי ולחברה שלי לכמה חודשים טובים בכיף.היה יכול להיות נחמד לגדל איזה שיח יפה ועשיר בכל טוב,אבל יהיה קצת קשה להסתיר את זה :/
    מצאתי זן שני שמע לפי התיאור באתר שהוא עונה על הדרישות שלי
    הוא ניקרא Ultra Lemon Haze
    כתוב שהוא אוטומט,עם thc גבוה,סיאטבה(או איך שלא קוראים לזה..)עם יבול בינוני(לפי האתר זה משהו כמו 30-50 גר, אבל קשה לי להאמין שאני יוציא כמות כזאת..)
    הקטע שהוא קצת גבוה מידי בשבילי,רשום 80-100 סנט׳, לא ממש מתאים למחשב..בערך חודשיים-חודשיים וחצי לקציר.מוכר למישהו הזן הזה?מומלץ?הייתי מעדיף משהו יותר חזק,על גבול הפסיכודלי, אולי פעם הבאה :)

7. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    ההבדל בין גידול חוץ לפנים בזן אוטומת' - אם תשים אותו בגידול חוץ במקום בטוח ושמור - הוא יפיק לך הרבה יותר מאשר אם תגדל אותו בחלל קטן בחדר שלך תחת מנורה בגידול פנים.
    את הזן ספיציפת לא מכיר..שיהיה בהצלחה.

8. SugaGreen

SugaGreen חבר חדש

לייקים:
    0
    רגע, אז בגידול חוץ בזן אוטומט לא צריך לעשות כלום חוץ מלתת מים פעם ביומיים ולדאוג לדשן?

9. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    חום אהבה והרבה מים בימים החמים שיהיו :) חיובי...כל מה שאמרת.

10. SugaGreen

SugaGreen חבר חדש

לייקים:
    0
    וואו, נשמע נוח!השאלה עכשיו היא איפה...אני מניח שהזמן האידיאלי זה עכשיו,נכון?

11. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    yes sir
    במבה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!