1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלום רב

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י צופית, ‏27/3/16.

1. צופית

צופית חבר חדש

לייקים:
    0
    שמי צופית ואני מטפלת בבעלי חיים ברפואה טבעית , כבר פעמים רבות הפנו אותי ממשרד הבריאות למשרד החקלאות אך אף אחד לא רצה לענות לי. אני מעוניינת לטפל במקרים אונקולוגים אצל חיות עם תמציות של קנביס ללא החומר הפעיל רק עם CBD.

כמובן אין בעיה לקבל אישור למחלה מווטרינרים אונקולוגים. ובכך כאילו קיבלתי אישור מרופא להמלצת רישיון זמני בכל מקרה לגופו.

האם ישנה דרך שתוכלו לייעץ או לעזור לי בתהליך?
    תודה רבה
    צופית

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    קודם כל תודה בשמי ובשם כל בעלי החיים על המסירות והעזרה שלך.
    באמת שאלה מעניינת. קשה לי מעט לענות על כך. אבל אני לא חושבת שמשרד החקלאות מתעסק בקנאביס רפואי.
    בכדי להשיג שמן קנאביס צריך אישור ממשרד הבריאות. את יכולה לנסות עם שמן המפ אולי? הוא לא נותן את אותן התוצאות אבל הוא גם מקל ממה שהבנתי.
    קשה מאוד להשיג שמן קנאביס לחולים, אז לבעלי חיים? בכלל.
    בהצלחה אבל!. נסי לדבר עם חולים(אנושיים) אונקולוגים שאולי יוכלו לתרום כמה טיפות לניסוי. תזכרי שמינון לבעלי חיים הוא לפחות רבע ממינון של בני אדם. בהצלחה

3. Dordor13

Dordor13 חבר חדש

לייקים:
    7
    בעבר הייתה חברה בבורסה בארה"ב שרצתה להתחיל תהליך של טיפול בבע''ח ע''י קנאביס רפואי, החברה היא כיום שלד בורסאי שנקרא phmb, ואין כל מסחר במניה ב 5 שנים האחרונות(לא להתקרב) . אני לא יודע אם הם התחילו את התהליך וקרסו או שלא התחילו אותו כלל, פשוט התגובה שלך ממש הזכירה לי שכשמעתי על החברה הזו חשבתי שזה יכול להיות רעיון מעניין מאוד..
    אולי שווה לחפש עליהם קצת ולראות מה הספיקו או לא הספיקו לעשות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!