1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמן הקנביס- צריכה מכם הכוונה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י jude, ‏29/11/13.

1. jude

jude חבר חדש

לייקים:
    0
    אחים ואחיות יקרים היי
    שאלהלי אליכם אהובים בקשר לשמן הקנביס.

מה הדרך האפקטיבית למקסם תוצאות עם השמן. שמעתי שצריך לשים מתחת ללשון. להמתין דקה ואז לבלוע.

בהדרכה של הספק אמרו לי להתחיל בטיפה אחת שלוש פעמים ביום.
    טיפה אחת לא השפיעה. ולא דיגדגה
    העליתי ל2 טיפות...הרגיש יותר מוחשי. מין שקט כזה שהגוף נכנס ללא היי ודאון.
    מה יקרה אם אקח 3....?

חוששת להיות מנומנמת. איך מונעים את זה?

אדגיש שלוקחת רק לשיכוך הכאבים החזק ולא מעונינת בסטלנות עם הקנביס בכל מצב.

האם יש שיקוי מתוק ספציפי ( מישהו אמר לי פעם על מנגו) שגורם ליכולת ספיגה טובה יותר של השמן ?

כל תשובה מכם עבורי תבורך.

2. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    אני לא רופא ואין לי ניסיון עם שמן קנאביס אז תקחי ממה שאני אגיד לך מה שנראה לך לנכון.
    אני אישית הייתי מנסה לקחת 3 לפני השינה ככה שבכל מצב תדעי שאת הולכת לישון וכל השפעה שתהיה כבר תפוג עד הבוקר,
    מנומנמת או לא - זה נראה לי כבר קטע של הזן קנאביס ממנו מופק השמן והניסיון הכללי שלך עם הקנאביס, לדוגמא - אם עשית זאת בעבר אין סיבה שזה ישפיע עלייך בצורה "קשה" אם את חדשה בתחום אז צפי לתחושת עייפות כללית.

בשביל שישפיע בצורה טובה, מה שאני עושה (עם משככי כאבים כימים ואכזרים) זה לעשות מקלחת חמה וטובה ואז ליטול את הסם בעוד הדם שלך חם, ככה החומר עובר ועובד מהר יותר במערכת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!