1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

"תאונת" הנבטה- עם סוף טוב :)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Anna, ‏13/10/16.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    חברים
    רציתי לשתף אותכם במקרה מוזר שקרה לי אבל עם סוף טוב:)
    שמתי 2 זרעים בקופסת פלסטיק במקום חשוך עם נייר סופג לח. כמו שכתוב בספרים, ציפיתי לנביטה של ס"מ שתיים ואז לשתול באדמה. בעקבות החגים וכל הנסיעות, חזרתי הביתה רק אחרי 3 ימים והייתי בטוחה שהם התייבשו ומתו. כשהגעתי הביתה, רצתי מיד לראות מה קורה, וכשפתחתי את הקופסא, אכן הנייר היה יבש לחלוטין אבל הציצו משם נבטים לבנים שהגיעו לאורך של 7-8 ס"מ ונאבקו לצאת החוצה וחיפשו אור ומים.
    מיד שתלתי אותם באדמה לחה (הייתי צריכה להכין להם בור עמוק יחסית) הוצאתי לשמש וקיוויתי לטוב....
    כעבור שעתיים ראיתי שהם נובלים, אז הבנתי שזאת היתה טעות להוציא ישר לשמש במצבם....והוכנסו הביתה . לקח להם עוד כמה שעות להתאושש ולמחרת כבר צמחו יפה ובקצב מהיר ממש!
    לצערי, בגלל שהייתי לחוצה לא חשבתי לצלם אותם אבל
    אני תוהה אם ה"תאונה" הלא צפויה הזאת לא לימדה אותי משהו חדש. שיש מצב שעדיף לתת לזרעים להוציא יותר מס"מ שניים לפני העברה לאדמה. לפחות במקרה הזה, הם גדלו מהר יותר בימים שאחרי כן מזרעים קודמים שהנבטתי "לפי הספר".....
    אני לא יודעת אם זה מדע מדויק (כי ההשוואה היא בין זנים שונים ) אבל בפעם הבאה אני חושבת שאחכה קצת יותר לפני השתילה באדמה.
    :)
    אשמח לדעתכם או לנסיונכם.....

דודה אוהב/ת את זה.
  2. מגדל אנונימי

מגדל אנונימי קנאביסט

לייקים:
    40
    יש לך מזל שחזרת אחרי 3 ימים ולא יותר מזה....אומרים לשים באדמה אחרי כמה סנטים כי זה הדבר הבטוח לעשות...אבל תמיד אפשר לשחק עם ההגדרות

3. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    7 סמ זה מעולה אפילו יותר טוב מבסדר
    זו הדרך הכי טובה ככה צריך לעשות
    סמ 1 או 2 זה לא הכי טוב

4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    מנסיון שלי ועם לחוצים בזמן הדרך הטובה ביותר זה לשים את הזרע בעומק סמ אחד באדמה לחה ופעם ביום להשקות ברבע כוס חד פעמית בזהירות תוך יומיים שלוש יצא מהאדמה כבר ויתחיל לצמוח כמו שצריך

5. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    פעם שכחתי כעשרים זרעי תירס גמדי בהנבטה כמוך, מספר ימים.
    באתי והיה לי אשכרה סלט נבטים או משהו דומה.. צלחת מלאה בשורשים! חח
    משעשע..

6. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    קרה לי לא מזמן אותו דבר בדיוק עם 20 זרעים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!