1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תכנון מחזור

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י CAPO_EL_AMo-DEL_TÚNEL, ‏22/1/19.

1. CAPO_EL_AMo-DEL_TÚNEL

CAPO_EL_AMo-DEL_TÚNEL חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    אני מתכנן מחזור שיוכל לתת לי 300 גרם של חומר משובך וטוב שיספיק לי להמון זמן
    אני עובד עם חלל גדילה/פריחה 80X80X160 שיש בו נורת לד 280W אשמח לדעת אם זה יספיק
    או שמומלץ במקום לקנות נורת לחץ גבוהה של 400W.
    בנוסף יש לי חלל נוסף 60X60X160 שבו יש נורת 140W לד, שהוא נועד לייחורים
    לשאלתי העיקרית....
    כמה עציצים אפשר להכניס לחלל של הפריחה הראשון ובאיזה גודל או יותר נכון כמה ליטר כל עציץ
    כדי שפחות או יותר יצא לי 300 גרם יבש אני יודע שזו שאל קצת בעייתית אבל בואו נאמר שכל עציץ יוציא לי 30 גרם לכל היותר
    השאלה שאני שואל כי אני לא באמת יודע מה המינימום של עציץ שקנאביס יכול לפרוח בו ללא נעילת שורשים
    אשמח לדעת את ליטר העציץ הכי נמוך שאפשר לגדל בו קנאביס על מנת שאני יוכל לעשות מס' שתילים כדי להגיע ליעד שלי
    ועוד דבר אחרון איזה גובה צריך להגיע עם הצמח לפני מעבר לפריחה או שפשוט לקחת כמות יחורים ופשוט להפריח ישר אחרי שהם מוכנים
    תודה והמשך יום מעולה

2. Mc ren

Mc ren חבר חדש

לייקים:
    1
    ענית לעצמך בשאלה , אם השאיפה שלך היא 30ג לעציץ , אז 10 עציצים כפול 30ג = 300ג.
    ועכשיו ברצינות , לפני הכל תכנן את עצמך לפי הגנטיקה, אינדיקות יותר יתאים לחלל בגלל הגובה (160) , קח בחשבון גנטיקות שמכפילות את עצמן במאסה ב150-200% בפריחה.
    טכניקות גידול כמו scrog או sea of green (יש ייחורים אמרת?) נותן תוצאות כמו מה שאתה שואף בחללים כאלה.
    מניסיון 80על80 נכנסים 9 עציצים מרובעים של 11ל (זה המידות קוטר עליון: 25.5, קוטר תחתון: 19.5, גובה: 27) בצפיפות מלאה.
    אין ס"מ לזוז ואי אפשר באמת לעבוד ככה.
    הייתי אומר מקסימום עד 4-6 עציצים של 11ל ועדיין צפוף , אתה יכול לתכנן את עצמך מראש ולקחת מידות מחנויות הידרו ולתכנן בעצמך ולפי זה להחליט כמה עציצים ואיזה גודל.
    בהצלחה ;)

CAPO_EL_AMo-DEL_TÚNEL אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!