1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תעשו לי סדר בבלאגן. מה גורם למה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י yaniv9, ‏6/11/18.

1. yaniv9

yaniv9 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה, בחדשות תמיד מדברים ואומרים שCBD לא גורם להתמסטלות, ופה בפורום אומרים שכן אינדיקה(שבה הסיבידי) גורם להרפיית שרירים והדבקות על הספה. מצד שני אומרים שהTHC מוציא דיכאון, אבל בחדשות אומרים את זה על הCBD.
    מצד אחד אומרים שאינדיקה טובה לשינה (למרות שהיא גורמת שלא ניכנס לשינה עמוקה) ומצד שני אומרים שהיא לא ממסטלת.
    אז תעשו לי סדר בבלאגן- למה גורם הTHC (סוטול/לצחוק/הרגשה טובה) ולמה הCBD (מה זה התמסלטות-האם להידבק על הספה ושלא יהיה אפשר להזיז את השרירים).
    כל אחד אומר משהו אחר ואי אפשר לדעת מה לקנות. אשמח אם תסדרו לי ת'ראש(תרתי משמע)

2. IceBreaker

IceBreaker חבר חדש

לייקים:
    16
    נהיה לך סלט.

THC הוא החומר שגורם לתחושת "ההיי", הוא בעצם החומר שגורם לסטלה, הוא החומר שמדביק, הוא החומר שעושה מאנצ'ים וכו'.
    Thc הוא גם החומר שגורם לפרנויות ועוד תחושות פסיכואקטיביות.

לכן מי שסובל מבעיות שינה או בעיות אכילה וכו מקבל זנים שעשירים יותר ב thc.

CBD לעומת זאת הוא חומר אנטי דלקתי ויותר רפואי, הוא לא ממסטל ולא גורם להרגשת ההיי.
    כמו כן cbd מאזן את התופעות הפסיכואקטיביות שגורם ה thc.

עכשיו בגדול לשאלה שלך בשביל להיתמסתל ולתפוס ראש צריך זן עשיר ב thc.
    עכשיו גם בזה זה מתחלק ל 2 זנים, לסאטיבה ואינדיקה.
    זני סאטיבה זה יותר מרומם מצב רוח, אופוריה, צחוק הרגשה טובה וכו לכן זני סאטיבה ניתנים לאמצע היום על מנת להמשיך לתפקד ולא להידבק.
    זני אינדיקה אלו זנים שמדביקים וטובים לבעיות שינה וכו.. זה מדביק ומרפה את השרירים וגורם להרגשה של כבדות ולהירדמות בסופו של דבר.

מומין טרול אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!