1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

8 עציצים או 24

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י itoooo, ‏28/5/14.

1. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    שלום לכולם... יש לי שטח של מטר שלושים על מטר שלושים... השאלה שלי מה יוציא לי יותר יבול 8 עציצים של 50 ליטר... או 24 עציצים של 11 ליטר.. תקופת צמיחה אני נותן להם חודשיים... אם יש מישו שיכול לענות מניסיון יעזור לי מאד... וכל תגובה תעזור... תודה חברים....

2. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    שלום לך,
    אני אשמח אם קודם תסביר לי איך מכניסים 24 עציצים של 11 ליטר לחדר של 1.3 על 1.3 .
    אם תצליח במשימה הזאת אתה יכול לוותר על הגידול...לך תמכור את הפטנט תעשה הרבה יותר כסף.
    (הכל נאמר באהבה אחינו - השאלה שלך לא מסתדרת עם המציאות פשוט. בדוק שוב מידות ונתונים ואז תשאל. עקרונית יותר צמחים נותנים יותר יבול אם כל אחד מהם מגודל כראוי)

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה יכול לקחת מיכל בגודל 1.27 על 1.27 מטר,
    בגובה חצי מטר בערך
    ולהכניס בו 4-5 צמחים ולתת להם מלא זמן גדילה עד שיהיו ממש עצים
    וגם אז תקבל יבול גדול
    עקרונית אני הייתי הולך על פחות צמחים, יותר גדולים - ככה תנצל יותר את הגובה (בהנחה שיש לך כזה)

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני הייתי מעדיף מעט עציצים גדולים על פני הרבה עציצים קטנים.

5. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    גם אני הייתי הולך על מה שאגרונום אמר..

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    כמו שאמרו כאן החברים לפני - כדאי שתיקח שוב את המידות - קשה לי לראות איך 24 עציצים של 11 ליטר נכנסים ב1.3 מטר רבוע (אלא אם-כן הם מעוצבים בצורה דקיקה ביותר) - כנ"ל לגבי 8 עציצים של 50 ליטר (ההיקף של דלי 50 ליטר זה כבר 30-40 ס"מ רבוע - כפול 8 יוצא מינימום 2.4 מטר רבוע ככה שגם אלו לא ייכנסו באזור הזה אלא אם כן הם יהיו מאוד גבוהים ודקים).

לשאלתך הספציפת: "מה יוציא יותר יבול - 8 עציצים של 50 ליטר או 24 עציצים של 11"?

אני חושב שזה תלוי בהרבה גורמים משתנים, אבל רק לצורך הספורט אני אחלוק כאן על החברים - לדעתי עם עבודה טובה על גידול של 24 עציצים של 11 ליטר ניתן בזמן קצוב להניב יותר יבול לעומת גידול של 8 עציצים של 50 ליטר.

אני אסביר:

האזור הפורה ביותר מבחינת תפוקת יבול יהיה השכבה העליונה של הצמח - אנחנו בתור מגדלים בגידול פנים צריכים לשאוף ליצור "שטיח" של ירוק - אותה שכבה עליונה תהיה כמובן צמרת הצמח, שם כל פרח ייצא בונבון גדול ויפה, ככל שיורדים מטה במורד הצמח הפרחים יהיו קטנים יותר.

אמנם זה נכון שאפשר לקשור צמח גדול, אבל גם עם הקשירות הללו (שהם מצוינות וחיוניות לתפוקה מקסימלית) עדיין יהיו "חורים" באותה שכבה עליונה (מי שגידל פעם קנאביס בדלי 50 ליטר יודע על מה אני מדבר) - לעומת זאת עציצים קטנים של 11 ליטר שעומדים צמוד אחד לשני יצליחו לדעתי לתפוס שטח פנים טוב יותר ויניבו את אותה התפוקה בפחות זמן (או תפוקה גדולה יותר באותו הזמן).

אתה יכול גם לתפוס את שטח הפנים הזה עם עציצים של 50 ליטר, אבל היתרון של ה-50 ליטר יבוא לידי ביטוי טוב יותר לדעתי רק אם תהיה סבלני ותיתין לעציצים עוד כמה שבועות צמיחה - אם אתה לא מתכוון לתת להם את האקסטרה זמן צמיחה הזה לדעתי כדאי שתלך על ה-24 עציצים.

רק ההערה אחרונה לסיום: אם זה הגידול הראשון שלך (מה שלא נראה לי) - אז תשכח מזה ותלך על גידול קטן של 3-4 עציצים, סתם חבל לקפוץ מעל הפופיק ולהיכנס לאיזה פלונטר - תכיר את העבודה קודם כל - ואז תעוף באוויר...

7. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    תודה חברים.. אדיב גם לי נראה כמו שאתה אומר... מה שגם אני רוצה צמיחה של חודשיים. לא יותר וב50 ליטר לדעתי זה יקח יותר זמן... לגבי העציצים והגודל זה ליתר דיוק 13 ליטר ולא 11.. פשוט חיברתי 2 עציצים של 6.5 ליטר והתחתית שלהם זה 25 על 25 ס"מ.. ושוב תודה

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כן, מה ש Adiv אומר בהחלט נכון.

על הרעיון הזה בדיוק מבוססת שיטת SOG.

9. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
  10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מדריך מעניין.
    הייתי מציע לשנות את הרקע שמקשה מאוד על הקריאה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!