1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Bubblicious אוטומט

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י hipkush, ‏10/6/16.

1. hipkush

hipkush קנאביסט

לייקים:
    25
    טוב אחרי הרבה זמן שלא גידלתי,מעברי דירה ועוד כמה פאקים אחרים,החלטתי להתחיל שוב בקטנה עם זרעים של bubblicious auto של נירוונה שישבו אצלי כמה חודשים..
    סטאפ די בסיסי אפילו חסר לי מפוח! אבל כרגע אני מסתדר עד שאקנה אחד..
    אוהל 60x6x170 נורת 250w דואל ספקטרום כמה מאווררים בפנים ואחד בחוץ (מאורר מגדל כזה שמעיף אותי לקיר שאני ישן) טוב בכל מקרה שמתי שני זרעים ישר באדמה ב5.6 וב 9.6 הן ביצבצו להן ביחד לאור..לציין שכרגע יש מנורת mh 150w ולא 250 שלא ישרפו..מקווה שיהיה טוב זה די גידול חזרה לשגרה,מה שיהיה יהיה..עצות במהלך הדרך ועזרה יתקבלו בשמחה..

#1 hipkush, ‏10/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏1/7/16
    דודה אוהב/ת את זה.
  2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    ממליץ לך לערבב באדמה 30% פרלייט אחי בשביל אדמה יותר מאוווררת, ואם אתה מתכוון להתעסק עם האדמה אז לשים איזה 3 ס''מ של היידרוטון בתחתית ,לניקוז טוב.

בהצלחה גבר

גרייס אוהב/ת את זה.
  3. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    שונא את הפאקים שעוצרים את המחזוריות. בכל מקרה, אוטומטים זאת אחלה דרך להחזיר תבואה לאסם.
    מצטרף למה שסוטול אמר בנוגע להיידרוטון בתחתית. הם גדלים ועוברים שלבים בקצב רצחני וככה הם יאכלו הרבה יותר טוב.

בהצלחה!

4. שייקה

שייקה קנאביסט

לייקים:
    11
    רציתי לשלוח לך הודעה אבל אי אפשר.. אני גם מתחיל מחזור של אוטומטי .. לדעתך עדיף לשים את הזרע ישר באדמה? ותוך כמה זמן הוא יצא החוצה?

5. hipkush

hipkush קנאביסט

לייקים:
    25
    שמע זה שנוי במחלוקת..בתכלס אני שם ישר באדמה,ההנבטה בנייר זה רק בשביל לראות שהזרע באמת טוב והוא ינביט..שמתי ישר באדמה ב 5.6 בלילה הם יצאו ב 9.6 בבוקר כזה..3-4 ימים פלוס מינוס

6. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    בהצלחה:)

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    יפות מאוד בהצלחה ! לדעתי זה לא פיגור אין ממש הבדל

8. hipkush

hipkush קנאביסט

לייקים:
    25
    כן בתמונות פחות רואים אבל היא יותר קטנה טיפה, עברה שוק קטן בגיל יומיים חח..בטעות תלשתי אותה מהאדמה והחזרתי מיד אחרי..אבל היא התאוששה יפה, בסדר לא מצפה ליותר מדי..אני רוב שעות היום לא בבית בכלל ומגיע רק בערב שהאור דולק כבר 4-5 שעות ואין לי שליטה על מה שקורה בזמן הזה..אני משאיר מזגן דולק שאני יוצא בבוקר ליתר בטחון תמיד שלא יהיה חם מדי..אבל לא תמיד יוצא..בכל זאת הוא דלוק כל הלילה ולא באלי להגיע לחשבון חשמל אסטרונומי..

דודה אוהב/ת את זה.
  9. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499

איזה גודל עציצים שמת? חבל שמילית רק חצי עציץ באדמה , להוסיף עכשיו אדמה אני לא יודע אם זה יעשה שוק לצמח ,ואם זה כדאי בכלל , לפעם הבאה , עדיף כמה שיותר אדמה , שיהיה כמה שיותר מקום לשורשים ,גם אם זה הרבה אדמה בשבילם , תזכור שאנחנו תמיד מחפשים תנאים אידיאלים.

10. hipkush

hipkush קנאביסט

לייקים:
    25
    15 ליטר..זה לא חצי, זה עד הקו של העציץ.. 3/4 כזה..בהשקייה השנייה כאילו זה ירד טיפה למטה משום מה, עוד חודשיים במחזור הבא נשפר את זה..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!