1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

isracbd אמינות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י maor2114, ‏14/3/19.

1. maor2114

maor2114 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    אתאר בקצרה את המצב בו אני נמצא. אני בן 23 סובל מהתקפי חרדה. בגיל 18 היו לי התנסויות טובות עם קנאביס (סוטול כמו שכולם רוצים בגיל 18) עד שהתחלתי לקבל התקפי חרדה שהתעצמו מהצמח. השתחררתי מהצבא והתנסתי שוב והתקפי החרדה הנוראיים התעצמו שוב.
    במהלך טיול שלי בחול התנסתי עם זני CBD מדהימים שנתנו לי תחושה מדהימה וסוף סוף ראש צלול ללא התקפי חרדה!!!
    חזרתי לארץ הקודש ואיתם ההתקפי חרדה, במדינתנו הצנועה הקנאביס לא חוקי ולכן התחלתי טיפול בציפרלקס. התקפי החרדה שלי הצטמצמו ואיתם גם החשק המיני, השמחת חיים ובקיצור חרא.
    קראתי בבלוג לגבי אתרים לקנות זני cbd בישראל וראיתי את isracbd, ראיתי שיש להם "חשיש" סיבידי השאלה היא האמינות. האם זה סיבידי נקי? ללא thc?? (הthcגורם לי להתקפי חרדה) האם החשיש הזה יחזיר לי את השקט הנפשי? אני לא רוצה סוטול אני רוצה ראש נקי בחזרה, ללא התקפי חרדה. למה לעזאזל מישהו שרוצה בריאות נחשב עבריין במדינה :(
    תודה לעוזרים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!