1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MDMA

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Mushi Mushi, ‏2/10/15.

1. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    דיברתי עם חבר שיצא לו להתנסות באמדי והוא אמר לי שהוא מקבל כל פעם את האמדי בצורה שונה. לפעמים בצורת גביש כתום כזה (שהוא אמר שזה הכי טוב), לפעמים בצורת גביש סגול ונצנץ ולפעמים בצורת "ballים" קטנים שאתה לוקח 2 כאלה וזה מספיק
    לא יודע מאיפה הוא משיג את זה אני לא בעניינים האלה זה נשמע די חשוד.
    הוא אומר שהם מערבבים את זה עם מים ושותים, בדרך כלל 3 על גרם ולפעמים 2 על גרם
    זה הגיוני? זה נשמע כמו אמדי אמיתי? יש לי הרגשה שזה כל מיני זבל,מה אומרים?

2. IBO

IBO חבר חדש

לייקים:
    6
    שמע אמדי זה כמו כל סם אחר שמבשלים אותו, בדרך כלל הסגול נחשב הכי טוב אבל גם אם הוא "כתום" או חום אז זה בסדר זה רק אומר שהוא קצת נשרף להם בבישול... ככה לפחות הסבירו לי בגרמניה החובבי אמפטמינים האלה. הוא צריך להיראות יותר כמו סוכר גבישי כשאתה מקבל אותו

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אין בעיה שהוא יקבל צבעים שונים כי יש כמה דרכים לייצר MDMA רק הבסיס הוא החשוב (שאם אני זוכר זה חומר שנמצע בגזעים של עצים באמזונס). יש כאלה טובים יותר כאלה פחות.... פעם אחת הוא יכול לקבל סגול חלש ופעם אחת חזק ככה שאין לזה ממש חשיבות....
    החזקות ביותר שלי היו דווקא של לבנים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!