1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Pcp אבקת מלאכים מישהו ניסה ?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ganja ben, ‏16/12/14.

1. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    מישהו ניסה את הדבר הזה? הסם הזה דומה בהשפעה שלו על המוח לאלכוהול. אלה קבוצה של חומרים מעכבי פעולה של רצפטור nmda. אלה קבוצת סמים שחוסמים מעבר של יונים בתעלות הממברנה וככה חוסמים את המעבר של יונים חשמליים במוח. במילים אחרות החומרים האלה מאטים א קצב יצור החשמל בתאי המוח שעוברים מתא לתא. הסמים האלה מאטים אותך. ליטרלי מאטיים, כאילו משהו שם על המוח שלך הילוך איטי והחשמל עובר ל-א-ט יותר.

בקיצור pcp יותר חזק מאלכוהול ודומה לקטמין שגם נמצא בקבוצה זו. עוד חומרים זה dxm (סירופ נגד שיעול סם עם יכולת להיקשר גם לקולטנים אופיאטים ולדכא את יצא השיעול) גם גז צחוק נמצא בקבוצה זו. הטריק להאט את החשמל במוח עזרו לפתח תרופות נגד פרקינסון שזו מחלה שנגרמת בגלל קצב לא סדיר או חזק מדי של ייצור חשמל במוח. (סמים אחרים לא עובדים על חשמל אלה על דברים אחרים, רובם על חומרים שמופרשים מתא לתא ונקראים מוליכים עצביים כמו סרוטונין, דופמין וכו).

אחד הסברות הם שאבק מלאכים גרם להתקפים פסיכוטיים רצחניים אבל לא ראיתי מקור רציני שמעמת את זה, בינתיים נשמע כמו סיפור אלף לילה ולילה של המלחמה בסמים והפולקלור שלהם (סבתא שלי לקחה ל.ס.ד וחשבה שהיא יוגורט וכו). מצד שני זה הגיוני אם אלכוהול או סמים כאלה גורמים לניתוק בכמות גדולה ולאבדן שליטה עצמית, אז ולי יש כאן בסיס של אמת.

בקיצור אני אשמח לשמוע חוויות אם מישהו ניסה.

#1 ganja ben, ‏16/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏17/12/14
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הולי שיט! מה לעזאזל אנשים חושבים לקחת!
    Pcp הינו אחד ממשכחי הכאבים החזקים ביותר. במקור נועד להרדמה של בע"ח גדולים.,

החומר יכול להשפיע על כל אחד באופן שונה, ויש היסטוריה של התקפי פסיכוזה שהסם יכול לגרום.
    בגלל זה גם הוציאו אותו מהחוק.
    אני חושב שהערך בוויקיפדיה יגיד בערך אותו דבר. אולי יש שם הפניה למקומותת יותר אמינים.

3. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    כמובן שהמטרה שלי בדיון היא לא לעודד שימוש בסם כלשהו, אלה רק לדון עליו בצורה אובייקטיבית. סכנות, בעיות, אפקטים, חוויות של אנשים (בעניי הדבר הכי אפקטיבי) וכו...לכן אני רוצה שאנשים יספרו חוויות, אם אנשים ירצו לקחת אם ידעו בדיוק מה ההשלכות.
    אני אישית ממש לא מעוניין לקחת pcp ...קאנביס וקפה אלה הסמים שלי =)

לי נשמע כמו סם קשה יחסית ולא בטוח. בויקיפדיה העברית (שלדעתי לא ברמה מי יודע מה) כתבו על התקפים פסיכוטיים, ובקשתי לעמת את הדברים כי זה נשמע שמי שכתב שמע את זה מאיזה הרצאה של אל סם הוא משהו, בויקיפדיה האנגלית אני עכשיו בודק.

4. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אפילו בארואיד יש הרבה טריפ רפורטס נוראיים... למה שמישהו ירצה לנסות את זה מהתחלה? זה בערך כמו קראק פסיכדלי מבחינת התוצאות על המשתמש.. והתקפי פסיכוזה רציניים.

5. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    חחח תתפלא....אנשים רוצים לעשות כל מיני סמים....אפילו דטורה

6. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    יש הגיון לעשות דטורה, אמניטה ואיבוגה למרות שאני מתרחק מהם.
    PCP זה בערך כמו לשתות אבקת כביסה ולחכות לראות מה יקרה. זה האבא של המלחי אמבטיה חח. למען בריאותך תדע שיש אנאלוג יותר טוב ונקי היום ואם אני לא טועה מזמינים אותו מהמזרח.. יכול להיות שהאנאלוג שלו עדיין חוקי פה ואתה יכול להזמין דרך RC VENDOR. לא ממליץ לך להשתמש בזה אם אתה מחפש דברים קרובים יש לך מספיק את הסוסים והDXM. עוד יותר אומר לך לא למכור את זה לאף אחד. אף פעם.

אם נגמרו החומרים הפסיכדלים שמעניינים אותך, ואתה לא נמשך לדטורות/אמניטה/איבוגה - תבדוק את ה2cX וAMT, למרות שגם זה לא מומלץ, PCP זה הוא למטה ברשימה, לפחות שלי (שהסם היחיד שלא הייתי עושה במקומו זה מתאמפטמין או DOX עוד פעם).

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  7. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    כמו שאמרתי. אני לא רוצה לנסות את זה, והעליתי את זה כנושא לדיון, כדי לרכז מידע מאוזן ולהכיר את הסם מעבר לקלישאות וסיפורי הבלה של המלחמה בסמים. נא לקרוא מה שכתבתי.

בכל מקרה, תודה על המידע.

Dxm נשמע הארדקורד גם, סירופ נגד שיעול אופיאטי. הוא עושה היי אבל הוא גורם לבעיות עיכול ממש חמורות. מישהו כבר כתב על זה כאן בעבר, נשמע כבד רצח.

#7 ganja ben, ‏20/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/12/14
  8. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    Pcp אינו מלח אמבט אלה שני דברים שונים. מלחי אמבט (MDPV) הם מה שנקרא "סמי פיצוציות" . נמכרו כמלחי אמבט, מלחי אמבט הם מעכבי ספיגה חוזרת של נוראפינפרין-דופמין בדומה לקוקאין, אפטמינים (ומרים מלאכותיים ממריצים) ביניהם גם מת'אמפטמין, ריטלין וכו. גם הוא גורם להזיות, יכול להוביל לאלימות, פרנויות. החוויות מגוונות. לא יודע אם מעשנים את זה או בולעים את זה.

Pcp חומר הרדמה, פועל כאמור במעכב חשמל במוח פועל שונה. סם דיסאוציאטיבי שגורם לניתוק המוח המרכזי מהמוח ההיקפי (במידה מסוימת)

9. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    סיפורי האימה על הpcp הם נדירים וקיצוניים. בדרך כלל קשורים לרקע אלים שכבר היה לפני כן ומערבים כמויות עצומות של pcp ובדרך כלל גם חומרים אחרים. היו לי הרבה חברים שעשו pcp באופן מתון וכמה שלקחו יותר מהממוצע. חוץ מכמה freakouts שנגמרו בטוב אני לא יכול לספר על משהו רע במיוחד שהם חוו בעקבות הpcp. אני אישית מעולם לא ניסיתי כי יש לי קצת רקע עם אלימות אז אני לא לוקח סיכונים...
    אכן זה סם הרבה פחות נוח משאר הסמים הפסיכדלים (וגם הדיסוציאטיבים) ורמת הסיכון\קיצוניות אליה אפשר להגיע צריכה (כמו שאמרו אחרים) להשאיר את הpcp בתחתית הרשימה שלכם.
    דטורה מסוכנת בהרבה והrecreational value שלה נמוך בהרבה משל הpcp. (לא ניסיתי אף אחד מהם אך אני מבסס את טענתי על מידע אמין)

10. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    מה זאת אומרת recreational value ?

התקפים פסיכוטיים כאלה אכן נדירים יחסית, מחוויות שקראתי באווריד יש שם בעיקר אדישות, ניתוק מסוים מהמציאות כלומר הם שם אבל לא ממש שם, ראייה מוזרה כאילו דברים ארוכים, או רחוקים יותר, או שהקצות של התמונה שאתה רואה מעקומים וכל מיני כאלה. חלק טוענים על ראייה של "מפוקסלת", זאת אומרת יכולים להסתכל על משהו ולראות אותו בצורה שונה בעיקר בירוק מעורבב עם PCP . מישהו סיפר שהוא לא יכל להתקשר כי המספריים היו נראים לו מוזרים והוא התקשה לזהות אותם וכאלה...

#10 ganja ben, ‏22/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏22/12/14
  11. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    Recreational value זה בתרגום בסיסי "ערך הפנאי" הכוונה לעד כמה הדבר שאתה משוחח עליו מתאים כתחביב או כמשהו שאתה שואב ממנו הנאה. (בכוונה אני כותב הנאה ולא סיפוק כי סיפוק יכול לבוא גם אחרי משהו שאתה סובל ממנו).
    Pcp אתה יכול לעשות באופן חברתי אם אתה לא מגזים עם הכמות, אין תופעות לוואי פיזיות לא נעימות (כמו גירודים, הקאות, בחילות וכו') ויש סיכוי גדול שתזכור את החוויה כמהנה ותרצה לחזור אליה. כל אלה אומרים לנו שלpcp יש ערך פנאי.
    דטורה אין באמת טעם לעשות באופן חברתי כי אתה משוגר למימד אחר ונמצא בobe או שאתה סתם מתקשה מאוד לתפקד חברתית ופיזית. תופעות הלוואי של דטורה כוללות לעיתים קרובות הקאות ובחילות ובכללי הרגשה של אי נוחות בתוך הגוף שלך, שלא לדבר על כך שסכנת החיים ומוות בדטורה לא רק עצומה אלא גם כנראה תהפוך את השפעת הסם לחרדתית (אם אתה על הרבה אסיד וחושב שאתה מת כי יש לך ego death אז בדטורה עד שאתה לא יוצא מהטריפ אתה לא יודע אם אתה באמת מת או לא)
    RECREATIONAL VALUE גם קשור לעד כמה שתרצה לחזור לאותה הפעילות אחרי שהתנסתה בה. רוב האנשים שדיברתי איתם שעשו דטורה לא מתחרטים על כך שעשו זאת, אך לא רוצים לחוות את החוויה הזאת עוד בחיים. (זאת בניגוד לPCP אותו אפשר לעשות בסופי שבוע במידה מתונה במשך כל חייך)

#11 God, ‏24/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏24/12/14
  12. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    גם לego death על הפסיכדלים יכול להיות כאב פיזי.. לא רוצה לחוות את זה בצורה ארוכה כמו דטורה חח

13. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    כן זה בדיוק ההבדל בין סם שעושה הזיות לסם שעושה דלוזיות. דטורה ובכלל צמחים שמכילים אטורפין (שכרון, דודא רפואית ועוד) וגם אמניטה מוסקריה הם סמים שעושים דלוזיות כלומר שיש מוות של האגו והמשתמש לא מודע למצב שלו. ההזיות שלו אמיתיות וקיימות ואין הבדל בין דמיון למציאות, בניגוד לאסיד פטריות מסקלין וכאלה שאתה הוזה דברים אבל מודע לזה שאתה נמצא בטריפ (עובדים בקומות שונים במוח). אם תראה את הצבעים זזים תחשוב שזה מגניב ואז תחושב על זה שאתה אחר כך צריך לעשות משהו אחר, בניגוד לדלזיות ששם אין מציאות אחרת מלבד מה שאתה חווה בטריפ. (עלול לקרות גם בפטריות ול.ס.ד ברגע שמשהו משתבש וזה קורה לחלק מהאנשים כמו שאנחנו יודעים) בגלל זה יש לסמים האלה נטייה להיות טריפים רעים וקשים ובגלל זה הם טומנים סכנה נפשית כי אין שליטה על הטריפ ואתה חווה את הדברים בצורה מלאה. שלא נדבר על סכנת חיים במקרה של אטורפין שהוא חומר מאוד רעיל, והגוף שלך הוזה כי אתה בקריסת מערכות בגוף (בניגוד לאסיד ופטריות שהאין בהם סכנה ממשית של רעילות) וזה באמת גורם לזה להיות חוויה שרוב האנשים לא יחזרו עליה. אמניטה מוסקריה היא גם רעילה ועלולה לגרום בחילות והקאות אבל יש שיטות שמציאות ממנה איזה שהיא חומצה רעילה שגורמת לזה ומחזקת את המוקסימול שזה החומר הפסיכדלי הפעיל. עדיין לא מומלץ לנסות.

אז pcp לא סם קיצוני אלה אם כן לוקחים בכמות גדולה מדיי. עדיין נשמע לי סם קשה וכבד רצח.

#13 ganja ben, ‏24/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏24/12/14
  14. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    רק לתקן.. אפשרי להגיע למצב של דלוזיות בכמויות של חלק מהפסיכדלים

15. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ganja ben,

בצמחים אין אטרופין, אלה מולקולה אחרת שנקראת היוציאמין.
    אטרופין הוא לא חומר מסוכן, הוא חוסם זמנית את הרצפטורים לאצטילכולין (ניורוטרנסמיטור) בסינפסות.
    הפעולה שלו היא זמנית בלבד ולכן הוא נחשב בטוח לשימוש. הוא אפילו חולק במזרקים לכל אזרחי המדינה בערכות המגן.

16. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    אכן. זיקוק החומר המסחרי נקרא אטורופין. נסתי לפשט את העניין.
    עישון כמות בלתי ידוע של החומר הזה לא בטוחה ומסכנת חיים. במזרקים יש כמות מדודה (אני מקווה חח) שנועד במקרה של פגיעה מגזים רעילים ובאמת יכול להציל חיים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!