1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המהפכה מתחילה כאן!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏30/12/16.

1. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שולגין, אנו גאים בך ומעריכים אותך. אתה מלך!

שולגין אוהב/ת את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מצד אחד זה טוב. אדם שרגיל לחומרים שמסתובבים במסיבות ישמח לגלות שיש חומרים כמו הבלאק אמבר. מה גם שזה יגרום לו להבין שמה שהוא צרך עד היום זה כימיקלים בלתי מזוהים באיכות גרועה וזה ידרבן אותו להפסיק לצרוך אותם.

מצד שני, ברגע שאותו אדם קופץ מחומר גרוע לחומר כמו הבלאק אמבר, קשה מאוד לשכנע אותו שיש עוד לאן לטפס והאמבר זו רק עוד תחנה בדרך. אני נתקל בזה לא מעט - כלומר אחרי שאנשים מנסים את האמבר הם לא מוכנים לקבל את זה שהטריפ שהם חוו זו רק פיסה מהחוויה ושיש עוד הרבה דלתות שרק LSD אמיתי מסוגל לפתוח.

אני באופן אישי כבר לא מסוגל לגעת בחומרים שהם לא המולקולה המדוייקת של הופמן, איכותיים ככל שיהיו.

tsavarnav אוהב/ת את זה.
  3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה חבר :)

4. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    קראתי הכל, אשתף גם בפפיסבוק אבל אם להגיד את האמת לי מאוד יהיה קשה להפסיק להדלק. עד לא מזמן הייתי נדלק על החרא הזה על בסיס יומי...

5. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    אבל אשתדל מאוד אני תומך במאבק הזה במאה אחוז! יודעים מה? לא אוכל יותר אסיד! עד אז חפשו אותי בעמק המומינים קוטף פטריות ;)

שולגין אוהב/ת את זה.
  6. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שולגין היקר,

אני מאוד תומך ברעיון המהפכה שהצעת כאן, אך איני יכול שלא לתהות מהיכן תבוא הישועה?
    הרי אתה בעצמך אמרת שיותר קל להשיג אורניום מאשר ארגוטמין, וש-5 דקות לאחר נסיון רכישה שכזה, ה-DEA יבקרו אצלך בבית. מה גם שהאדם האחרון שהפיק LSD-25 ע"ב ארגוטמין נשפט ונשלח ל-2 מאסרי עולם ללא זכות חנינה.

אז במצב שכזה, ידידי, מי יעז להרים את הכפפה?

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא אמרתי שזה יהיה קל. אני גם לא מצפה שמישהו יצליח להשיג ארגוטמין. הדרך הבטוחה היחידה היא להפיק את האלקלואידים מארגוט ולשמור על פרופיל נמוך. ברגע שכל ההפקה מתחילה ומסתיימת במעבדה אחת, ל-DEA אין שום דרך לעלות על המקור. ולכן אותו יצרן שדואג לספק את הבאץ' המדובר בשנים האחרונות מצליח לשמור על עצמו ולא להתפס.

פיקארד כימאי מוכשר, אבל הוא עשה המון טעויות בדרך. ההצלחה עלתה לו לראש ולמרות שהוא לא הודה באישומים נגדו, כולם ידעו שהוא המקור. הוא מעולם לא דאג להסתיר את זה ואפילו התרברב על כך בפני מכריו.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  8. Ori135

Ori135 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה לגבי המצב של הMD בארץ?
    אני מדבר בתור גביש לא אקסטות כי הבנתי שהם גם כבר מלאים בחרא
    @שולגין

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא למדתי את הנושא מספיק בשביל לתת לך תשובה מדעית, אבל מנסיון אישי אני יכול להגיד לך בלב שלם שה-MD שמסתובב בארץ באיכות מאוד נמוכה. בחו"ל אפשר למצוא באצ'ים קצת יותר איכותיים, אבל MD טהור אתה לא תמצא. כל הנסיונות שלי עם MD בלי יוצא מהכלל בשנים האחרונות הסתיימו בכמה ימים של סבל מלווה בתחושה פיזית נוראית.

אני יכול רק לשער שהבעיה נמצאת בריאגנטים שהשתנו. מהמעט שלמדתי על הנושא אני יודע שעד לפני כעשר שנים השתמשו בשמן מאוד ספציפי שאין להשיג אותו היום, והיצרנים מצאו תחליפים שגורמים לחומר להתנהג אחרת. החוויה הרבה פחות עוצמתית, קצרה יותר ומשאירה אותך חבול למספר ימים.

בכל מקרה, לפי הפרוטוקולים של אלכסנדר שולגין MD צריך להיות בצבע לבן. אם נופל לך לידיים משהו בצבע אחר - אל תיגע בו. גם אם יספרו לך סיפורים שזה הגיע בתוך יין ובגלל זה החומר בצבע סגול. הצבע הלבן אמנם לא מעיד על האיכות של החומר, אבל מהנסיון שלי הוא עדיין תמיד עדיף מכל צבע אחר.

#69 שולגין, ‏16/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏16/1/17
  10. Ori135

Ori135 חבר חדש

לייקים:
    0
    אפשר לדעת לפני שאני מנסה את החומר ובלי ערכה את האיכות שלו? אולי להעלות לפה תמונה? (טהור טהור זה ברור לי שאני לא יצא אבל משהו כמו 75-80% ובלי ספרדים אפשרי להשיג?)

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    MDMA נורא קשה לייצר. לפחות לפי הראקציה הכימית נראה שמדובר בתהליך מייגע.
    יש המון ראגנטים מוזרים שדרושים לתהליך.

את מרבית הסמים הפופולארים הרבה הרבה יותר קל לייצר.

12. Ori135

Ori135 חבר חדש

לייקים:
    0
    דרך הדרק נט אולי יש סיכוי יותר טוב להגיע לחומר באיכות טובה?

13. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    פסיכונאוטים יקרים,

בימים האחרונים עבדתי על עיצוב עלון שאני מקווה שיביא, בבוא היום, לשינוי תודעתי אצל חלק מהאנשים שצורכים את הזבל שמסתובב במסיבות טבע.
    כפי ששולגין פעם כתב פה בפורום: ההסברה אינה מיועדת לאותם דלוקים שמחפשים רק את הסטלה והצבעים ולא מעניין אותם מה הם דוחפים לפה, אלא לאנשים היותר רציניים, שמעוניינים לדעת מה יש מעבר לגבולות התודעה שלהם ולקחת את עצמם צעד אחד קדימה ופחות לחפש את ההנאה שהחומרים נותנים.

אני מתכוון להדפיס את העלון ולחלקו בכל מסיבה שאליה אלך, כך שגלגלי המהפכה יוכלו לנוע קדימה ויגיעו לכמה שיותר אנשים, גם מחוץ למימד הוירטואלי.
    אתם מוזמנים להדפיס את העלון, אפילו במדפסת ביתית, ולחלקו לכל מי שיקר לכם. הקיפול הוא נורא פשוט (כפי שמוצג בתמונה).

זה המקום להודות לשולגין היקר, שלולא עזרתו הפרויקט הקטן הזה לא היה יוצא אל הפועל. שולגין, המילים שכתבת, הן בפורום והן בכתבה, עזרו לי מאוד בכל התהליך. תבורך על היוזמה המקודשת שלה הקדשת חלק נכבד מזמנך וממרצך.

מצ"ב העלון לגרסת ההדפסה (מומלץ להדפיס דו"צ, אך למי שאין את האפשרות ו/או אינו יודע, ניתן להדפיס בשני חלקים ולהדביק): Front + Back

כך נראה העלון כשהוא מקופל: 11+22+33

קבצים מצורפים:

• Back.jpg
      Back.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 673.3
      צפיות:
      59
    • Front.jpg
      Front.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 676.7
      צפיות:
      63
    • 11.jpg
      11.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 720.6
      צפיות:
      43
    • 22.jpg
      22.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 699.1
      צפיות:
      41
    • 33.jpg
      33.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 209.5
      צפיות:
      46
  14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    איזה יופי! אחד הדברים היותר מרגשים שזכיתי לחוות בחיי.

תודה קוסטה, אוהב אותך! :)

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  15. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    הדדי חבר :)

אני חייב לך את כל הקפיצה שעשיתי בעולם הפסיכדלי שלי. פתחת והארת לי את עיניי... הכל בזכותך, אני רק הכלי.

שולגין אוהב/ת את זה.
  16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
  17. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה קורה?

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
  19. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אוקיי.
    אני אשאל שוב והפעם אני גם אהיה ברור ואגיד שאני מצפה לתשובה ולא לקישור לשיחה שממנה אני אמור להבין מה קורה.

מה קרה או קורה?

20. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    המהפכה החלה! אנשים מתחילים להחשף לאמת על ידי צריכת החומר המקורי. זה כל מה שאתה צריך לדעת :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!