1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחופה!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י חישי פישי, ‏21/1/17.

1. חישי פישי

חישי פישי חבר חדש

לייקים:
    2
    אהלן, אני בן 22 מעשן מדי פעם.. שלשום עישנתי וקרה לי משהו שקרה לי כבר פעם אחת, מ3 שכטות בלבד קיבלתי סטלה בקטע של הזיה, כאילו אני עומד להתעלף , ממש כמו סרטים שנותנים מין תחושה שיש לבן אדם הזיה ממש ככה! לא הייתי מחובר לסביבה הרגשתי כאילו אני מסתכל על עצמי מהצד, כאילו אני בחלום.. עברו כבר יומיים ואני עדיין כאילו מנותק מהמציאות, אני אומנם מתנהג ומדבר רגיל אבל כאילו אני מנותק כזה כאילו אני בחלום, אני פתאום מתאמץ גם להיזכר בדברים משהו מפחיד ואני מפחד שנדפק לי המוח!! זה קרה לי פעם מקרה דומה ואני מפחד שהפעם זה לנצח, כאילו עברו יומיים שלמים והתחושה שאני לא מחובר לא מפסיקה לשניה!!!
    חשוב לי לציין שאפילו מנרגילה מכמה שכטות אני מתחיל לקבל סחרחורת קלה, אז בכלל מירוק, כל החברים חושבים שאני צוחק אבל אני הכי רציני!!!!
    מרגיש מנותק, כמו בחלום, בתוך תוכי אני מבין שמשהו קורה ואני לא מצליח להתחבר לעצמי כאילו באמת נדפקה לי הקופסא!!!
    עזרה מישהו??????????

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  2. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    כמה דברים.
    1. זה לא המקום
    2. אני לא חושב שיש כאן אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לך
    3. סתם ככה אני לא מבין למה לך לעשן כל דבר אם אתה עדיין בסטלה
    4. אתה נראה סמוי
    5.ירוק לא מתאים לכל אחד, אתה יכול להתקלח, לישון, ולקוות שתתעורר סחי ואז פשוט להפסיק להשתמש במה שלא טוב לך

3. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    שומע אחי?
    אם אתה שומע את עצמך קורא את המילים האלו, אז הכל טוב.
    תקשיב לקול.. זה אתה קורא את זה.... אולי מישהו אחר הקליד את האותיות האלו שהתחברו למילים ועל הדרך למשפט או שניים.... כמה נקודות להמחשת התמונה

תהנה :)

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  4. Bear Greens

Bear Greens קנאביסט

לייקים:
    31
    תמונה...

אתנול ו-קואלה אוהבים את זה.
  5. חישי פישי

חישי פישי חבר חדש

לייקים:
    2
    מזה התשובות האלה מה אתם רציניים? אני בן אדם אנונימי שלא רוצה שיידעו שהוא השתמש בזה מה הסרט שלכם?? כולה רוצה לדעת אם יד מישהו שעבר/ עובר משהו דומה או יודע משני על זה בכדי לעזור לי להבין מזה ..

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  6. Bear Greens

Bear Greens קנאביסט

לייקים:
    31
    קודם כל תרגע..

עכשיו... תנסה להיזכר אם אכלת אסיד לפני זה..

7. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אם עישנת רק 3 שאכטות אז עישנת עם עוד מישהו בטח, לא? תבדוק איך זה השפיע עליו ומאיפה הוא השיג אותו
    קח בחשבון שמה שזה היה לא היה סתם ירוק..זה היה נייס גאי שגם חזק פי כמה וכמה מהחומרים הפעילים בקנאביס וגם יכולים באמת לדפוק למישהו את הקופסא
    אבל גם אותם תבלינים מרוססים ירוקים..לתשומת ליבך

8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    חחחחחח גדול אחי.איפה נעלמת בתקופה האחרונה חח

בקשר לבחור עם הבעיה,תרגע קודם כל.אתה מתפקד,הכל בסדר.אתה לא נמצא בשום חלום,אתה בשגרה,במציאות,כרגיל.אולי עישנת משהו מקולקל.תקח הפסקה מהעישון.אם עישנת נייס,משתתף בצערך,אבל מפעם אחת לא יקרה לך כלום.
    תבדוק את הכיוון שלך,אולי זה חומר לא טוב.

בזמנו כשעישנתי לראשונה גם הרגשתי הרגשה כזו ,שאני רואה את עצמי מהצד,ומרחף וכו',ועישנתי הרבה הרבה הרבה יותר מ3 שאכטות באותה הפעם.אולי המוח והנפש שלך רגישים מאד לדברים האלה.אם זה יקרה לך שוב אז אל תתקרב לחומרים פסיכדלים ותשקול גם לפרוש מעישון,יש כאלה שזה פשוט לא מתאים להם.

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  9. חישי פישי

חישי פישי חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה ענקית למי שענה תשובה רצינית .
    מקווה מאוד שיהיה בסדר תודה רבה חברים

10. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אני בצבא לקחתי שאכטה מנובלס וזה סובב לי את הראש. וגם נרגילות לפעמים היו עושות לי משהו. וכמוך גם כשהתחלתי לעשן חום וירוק בעיקר ובמינונים נמוכים יחסית זה קרה פעמיים שלוש.. מרגיש מנותק ומפחד שמשהו השתנה בי לנצח:)
    אם אנחנו חולקים את אותה החוויה אני ממליץ להנות ולזרום כשזה מגיע..

אתנול אוהב/ת את זה.
  11. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637

שלום שלום יאו יאו וואלה פה ושם אתה יודע עליות מורדות

חוצמזה שתפוז סיני וסכין יפני זה לא אותו הדבר ללא מפתח שוודי, אלא אם כן ההמצאה היא ישראלית אז בטח שנודע לתימנים על הווקאליות שלהם בהכנת גת פרסי דל קלוריות ורב בריכוז ומיצוי של מולקולות החשמל המדומות אשר נקלטות עלידי קולטן הפיסיבי או בשמו האגדי יותר הנכון והמדוייק להפליא ביכולתו לשבש ולהחזיר מערכות לתקנן ולמערך סדר היום שלהם על ספה מנוחת הערסל או אפילו על גבי תרמיל עור מנשא חשמונאי מתקופת האל תשאל אותי, כי התשובה היא בערך כמו הערך של מספר האינסופי של קבלת הנתונים הלוך וחזור עד לכוכבים האלוהים הזולת והפרט, מה לא נעשה בשביל קצת.... :)

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  12. ONE-DROP-TO-THE-TOP

ONE-DROP-TO-THE-TOP חבר חדש

לייקים:
    4
    נקרא דה ראליזציה -
    מעשן כבר כמה שנים טובות, חוויתי את זה ה-מ-ו-ן
    פעמים
    לפעמים כמה שעות לפעמים שבועות (3)
    אתה צריך להירגע ולדעת שבסוף, לא משנה מה
    זה עובר.
    מניסיון, לחץ רק מגביר את הבעיה
    בסך הכול זו תופעת לוואי לא נעימה שעוברת.
    אם קרה לך אני ממליץ על הפסקה של כמה שבועות ובהזדמנות תנסה שוב
    לגבי טיפול - אם זה נמשך למעלה משלושה שבועות זה נחשב ״בעיה״
    דברים שזמנית מרגיעים ועוזרים להתגבר הם לרוב אינטראקציה חברתית מרגיעה ומצומצמת, גירויים פיזיים ורגשיים ורגיעה.
    הכי חשוב! לא לדאוג
    אתה עצמך עדיין בסדר...
    (אני מבין שזה משהו מוזר לסחוב )
    לינק עם מידע על התופעה (שמקושרת בין השאר לגראס)
    https://he.m.wikipedia.org/wiki/הפרעת_דה-ריאליזציה

#12 ONE-DROP-TO-THE-TOP, ‏22/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏22/1/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!